Sport

Zamknij

Dodaj komentarz

Zwycięstwo Bytovii nad Olimpią!

P.K 17:12, 14.09.2020
Skomentuj Zwycięstwo Bytovii nad Olimpią!

Podczas sobotniego spotkania Bytovia Bytów pokonała Olimpię Elbląg 1:0. Bramkę dla Czarnych Wilków strzelił Paweł Zawistowski. Bytowska drużyna jest obecnie wiceliderem tabeli. Liderem ligii pozostaje Chojniczanka Chojnice z kompletem dziewięciu punktów. 

Paweł Zawistowski jest wychowankiem ŁKS Łódź. 36-latek grał m.in. w Zniczu Pruszków, Arce Gdynia czy Jagiellonii Białystok, z którą zdobył Puchar Polski w 2010 roku. Bramkę ustrzelił z rzutu wolnego już w 25 minucie meczu. To pierwszy gol Zawistowskiego zdobyty dla Bytovii w tym sezonie.

- Spodziewaliśmy się trudnego spotkania i to się potwierdziło. (...) Najtrudniej jest wygrać, gdy prowadzi się jedną bramką, bo gdy wynik jest 1:0, to zawsze jest zagrożenie, że bramkę można stracić. - powiedział trener Bytovii trener Adrian Stawski.

Najbliższy mecz będzie miał charakter wyjazdowy. Czarne Wilki zagrają z Błękitnymi Stargard. Przy Mickiewicza 13 Bytovia Bytów podejmie Skrę Częstochowa już 26 września. 

(P.K)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%