Zamknij
REKLAMA

Adrian Stawski nie będzie już trenował Bytovii Bytów!

15:55, 16.12.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Adrian Stawski, który od trzech i pół roku pełnił funkcję trenera Bytovii Bytów, odchodzi ze stanowiska! Oznacza to, że Czarne Wilki już w rundzie wiosennej będą miały nowego trenera.

Adrian Stawski był związany z Bytovią od 2011 roku - początkowo jako trener rezerw i asystent trenera Walkusza. Od marca 2016 roku objął funkcje trenera pierwszego zespołu. Przez 3,5 sezonu poprowadził „Czarne Wilki” w 144 spotkaniach na szczeblu centralnym i Pucharze Polski. 

- Trenerowi dziękujemy za pasję, oddanie i zaangażowanie włożone w pracę w naszym klubie, widoczne zarówno na boisku, jak i poza nim. Adrian Stawski niejednokrotnie wspierał nas w kwestiach organizacyjnych oraz w pozyskiwaniu sponsorów. Raz jeszcze dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej - poinformowała drużyna na swojej stronie internetowej. 

Nieznane pozostają dalsze plany zawodowe Adriana Stawskiego ani powód jego decyzji. Nie wiemy także, kto poprowadzi Czarne Wilki w wiosennej rundzie rozgrywek ligowych. Jak udało nam się ustalić zarząd ma przygotowaną już listę potencjalnych kandydatów na to stanowisko. Trenerowi Stawskiego życzymy samych sukcesów w karierze zawodowej i dziękujemy za prowadzenie naszej drużyny w ostatnich latach. 

WIEŚCI Z POWIATU - DARMOWA GAZETA - ZNAJDZIESZ JĄ W POBLISKIM SKLEPIE!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

RafalRafal

13 5

Takiego trenera to szukać ze świecą. Szkoda takiego talentu trenerskiego, mam nadzieję, że były trener znajdzie posadę przynajmniej w ekstraklasie, albo jeszcze wyżej w lidze angielskiej lub hiszpańskiej. Na dzień dzisiejszy zapraszamy do współpracy byłego trenera do Pomyska Wielkiego do trenowania młodzieży, ponieważ zrodził się pomysł w głowie mojej i Bogusia, aby utworzyć szkółkę na wzór holenderski: profil-szyba-napastnik-bramka. 23:10, 16.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BytoviakBytoviak

1 4

Oficjalnie !!!!! Bogdan G. Trenerem Bytovii . 19:15, 17.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Koneser polskiego fuKoneser polskiego fu

1 0

Co ja tu wiedzę. Bytovia jest w trzeciej lidze XDDDD 13:40, 19.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%