Zamknij
REKLAMA

Jacek Maszkowski odchodzi z Bytovii Bytów

17:32, 06.01.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Kolejna zmiana w drużynie Czarnych Wilków. Dzisiaj za porozumieniem stron funkcję kierownika i trenera rezerw przestał pełnić Jacek Maszkowski. Trener był związany z Bytovią blisko 14 lat, gdy  w sezonie 2006/2007 stał się kierownikiem drużyny. 

- Dziękujemy Jackowi Maszkowskiemu za lata spędzone w naszym klubie i ogrom wykonanej przez ten czas pracy. „Kiero” życzymy powodzenia w dalszej karierze i do zobaczenia na piłkarskim szlaku - żegna trenera ekipa Bytovii.

Oprócz funkcji kierownika Maszkowski był także odpowiedzialny za szkolenie bytowskiej młodzieży. Najpierw trenował grupy juniorskie, a następnie zespół rezerw. To właśnie pod jego okiem ekipa Juniora A brała udział w barażach o Centralną Ligę Juniorów w sezonie 2016/17. Było to równocześnie największe osiągnięcie w historii młodzieżowej piłki Bytovii Bytów.

- Był z naszym zespołem podczas największych sukcesów. Począwszy od awansów do II i I ligi, a kończąc na dwukrotnym udziale w ćwierćfinale Pucharu Polski - kontynuuje zespół.

WIEŚCI Z POWIATU - DARMOWA GAZETA - ZNAJDZIESZ JĄ W POBLISKIM SKLEPIE!

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

New yearNew year

2 0

W końcu, czas na zmiany, chociaż w obecnym stanie Bytovia nie są rady nic zrobić, zbyt słaba gra na II ligę 12:54, 07.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

no takno tak

2 0

będzie coraz więcej ucieczek z tonącego okrętu..... 13:15, 07.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA