Zamknij
REKLAMA

UKS JEDYNKA Bytów podsumowała sezon 2020/2021

08:12, 30.03.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Zespół UKS Jedynka Bytów podsumował sezon halowy 2020/2021. W tym czasie drużyna weszła do rozgrywek wojewódzkich prowadzonych przez PWZPS w Gdańsku. Udział w rozgrywkach wojewódzkich jest kontynuacją wcześniejszej 4-letniej pracy z dziećmi przygotowującej do gry w mini siatkówkę.

Przed sezonem zespół rozegrał 7 meczów sparingowych, z czego cztery okazały się zwycięskie. W rozgrywkach wojewódzkich w kategorii Młodzik, zespół mając tylko 9 zawodników, finalnie wywalczył 10 miejsce na 13 zespołów.

- W przyszłym sezonie 2021/2022 będziemy dysponować tym samym składem i chcielibyśmy powalczyć o medal w województwie – co za tym idzie awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski. Czy się uda? Zobaczymy jaki zostanie zaproponowany system rozgrywek przez PWZPS. Chcielibyśmy pokusić się o niespodziankę i walczyć jak równy z równym z najlepszymi - trener Sebastian Brucki.

W Skład drużyny młodzików UKS Jedynka Bytów wchodzą: Jakub Filosek, Bartosz Góra, Bartosz Kowalski, Arkadiusz Malek, Łukasz Malek, Olaf Maliszewski, Dawid Mikołajczyk, Szymon Mortas, Krzysztof Zadworny. Młodych sporowców trenują Sebastian Brucki i Marek Typa. Trzech zawodników z rocznika 2007 zostało powołanych do szerokiej kadry wojewódzkiej i brało udział w zgrupowaniu w styczniu 2021.

[FOTORELACJA]100[/FOTORELACJA]

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%