Zamknij
REKLAMA

WESZLO.COM o Bytovii. Bliżej UPADEK czy ODRODZENIE?

14:12, 23.04.2021 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Ogólnopolski portal weszlo.com opublikował dziś obszerny reportaż o Bytovii. Ujawniane są kulisy utraty sponsora, działalności Rafała Gierszewskiego, jest sporo o bieżących problemach i o planach na przyszłość.

- W momencie, gdy traci się głównego żywiciela, i to tak niespodziewanie, dla wszystkich jest to trudne. Zwłaszcza, że musieliśmy w szybkim tempie przeorganizować klub - wyznaje Przemysław Gawin, wiceprezes Bytovii Bytów.

Dziennikarz weszlo.com Piotr Stolarczyk przypomina, że jeszcze kilka lat temu Bytovia Bytów była stabilnym i z pozoru dobrze zarządzanym klubem. Wręcz mogłoby się wydawać, że w tym niewielkim kaszubskim mieście powstał mały piłkarski raj. W pewnym momencie, po wielu latach współpracy, lokalny dobrodziej postanowił wycofać się ze sponsoringu. Pieniądze przestały płynąć strumieniami, a osoby zarządzające stowarzyszeniem musiały podjąć radykalne kroki w celu uratowania tonącego okrętu. Z czasem pojawiły się pierwsze problemy z wypłacalnością. Powstały zobowiązania, które do dziś są jeszcze spłacane. Jednak dzięki zaangażowaniu wielu osób, w tym miejscowych darczyńców, pierwsza drużyna wciąż występuje na poziomie centralnym…

KLIKNIJ i przeczytaj na weszlo.com

[ZT]2944[/ZT]

 
 
(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%