Zamknij
REKLAMA

Rusza Akademia Młodych Wilków

01:03, 14.07.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Bytovia Bytów ogłosiła start Akademii Młodych Wilków! Rozpoczął się nabór zawodników do grup juniorskich w restrukturyzowanej szkółce przy Mickiewicza 13. Dyrektorem Akademii został Tomasz Mielewczyk. Na przełomie sierpnia i września, dla jednego z roczników, zaplanowany jest turniej o „Puchar Akademii Młodych Wilków”.

- Po wielu latach wracam do klubu, którego jestem wychowankiem. (...) Misja budowy akademii, jaką powierzył mi zarząd, będzie wymagała dużo pracy, czasu i zaangażowania. Wierzę jednak, że to jest ten czas, kiedy Bytovia musi postawić na rozwój dzieci i młodzieży  - mówi dyrektor Mielewczyk.

Akademia Młodych Wilków to długofalowy projekt klubu, mający na celu rozwój młodych zawodników z regionu oraz promowanie zdrowego trybu życia. Misją Akademii jest zachęcanie dzieci i młodzieży do aktywności fizycznej oraz popularyzacja zdrowego stylu życia. 

- Naszym priorytetem jest wyszkolenie wszechstronnego pod wieloma względami piłkarskimi zawodnika, który będzie przygotowany do gry na wysokim poziomie sportowym, ale także do późniejszego dorosłego życia - informują przedstawiciele Akademii.

W razie pytań oraz chęci zapisania swoich pociech do akademii, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z dyrektorem Mielewczykiem pod numerem telefonu 699 250 810 oraz pod adresem mailowym [email protected] 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

WilczekWilczek

1 3

Niezły wzór dla młodych wilków, I liga, II liga, III, IV, piękna akademia! 🤣🤣 08:34, 14.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

maryśmaryś

3 1

daj parę milionów to i ekstraklasa będzie. z kanapy łatwo się komentuje. 09:15, 14.07.2021


mieszkaniecmieszkaniec

6 1

@Wilczek Ale ty masz zamkniętą głowę, serio, współczuję Ci
Prawda jest taka, że ratowanie Bytovii po spadku z 1 ligi nie miało sensu i od razu powinni zrobic to co w tym sezonie, tylko nikt nie miał wystarczająco dużych jaj. Nieprzystąpienie do 3 ligi, to najlepsza decyzja jaką Bytovia mogła podjąć- po pierwsze ze względu na długi, a po drugie (paradoksalnie) 4 liga i kibicowanie S W O I M chłopakom poprawi frekwencję na stadionie i jestem pewny, że będzie o wiele wiecej kibicow niz na 1 czy 2 lidze. Czekam na ten sezon jak na żaden inny i chyba pierwszy raz od 2013 roku kupię sobie karnet :) 09:45, 14.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%