Zamknij

Kolejne sukcesy sportowców z UKS Dwójka Bytów

09:31, 15.12.2021 | P.K.
Skomentuj
REKLAMA

W miniony weekend w Polanowie został rozegrany Krajowy Turniej w badmintona dla juniorów młodszych, młodzików i młodzików młodszych. Dla zawodników UKS Dwójka Bytów był to ostatni turniej w tym roku kalendarzowym, aby zdobyć punkty do klasyfikacji Polskiego Związku Badmintona. Do Polanowa wybrało się 7 zawodników z bytowskiego klubu badmintonowego. 

- Turniej ten można uznać za udany, gdyż nasi badmintoniści zdobyli 10 medali. Bardzo cieszy nas, iż forma niektórych naszych zawodników z turnieju na turniej rośnie, gdzie zdobywają cenne punkty do klasyfikacji Polskiego Związku Badmintona, które na wiosnę będą decydować o zakwalifikowaniu się do Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej - mówią przedstawiciele klubu.

Po dwa medale dla siebie zdobyli junior młodszy Sebastian Saldat (złoty i srebrny), młodzik młodszy Michalina Kurkowska (złoty i srebrny), Michał Ślepy (złoty i srebrny), Szymon Sylka (złoty i brązowy), młodziczki Aleksandra Treder (złoty i brązowy) oraz po jednym medalu brązowym zdobyły Natalia Kosmacińska i Magdalena Krüger. Młodym sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%