Mieszkanka Lipnicy, utytułowana biegaczka, odwiedziła zawodników i zawodniczki klubu Talex Borzytuchom. Przywiozła ze sobą prezenty z dalekiej Kolumbii.
- Regina podzieliła się wrażeniami z pobytu w Cali i podarowała wszystkim suweniry - cieszy się Jarosław Ścigała z Talexu Borzytuchom.
Regina Piechowska jest absolwentką Szkoły Podstawowej w Lipnicy oraz klasy sportowej gimnazjum w Borzytuchomiu. Obecnie jest 17. juniorką w świecie w biegu na 3000 m. z przeszkodami.
[ZT]6025[/ZT]
[ALERT]1660507901009[/ALERT]
:)))15:47, 15.08.2022
Pan d(e)rektor Jarosław na focie i już jest zabawnie:) od razu święto zrobiło się bardziej rozrywkowe!🤣
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Do 4. razy sztuka! Znana rodzina bierze zamek
Znana rodzina??? Znana komu?
ciekawski
20:27, 2026-02-07
Niezły “BIGOS” w OSP Półczno: Pijany strażak
Pan redaktor wspomina o doświadczeniu byłego kierowcy OSP,Piotra W . Pragnę wspomnieć ze ten ,,doświadczony,,kierowca jechał wozem bojowym po torach 🤣...Naraził ludzi i samochód...Rozumiem,uprawnienia na auto uprzywilejowane, ale jazda po torowisku?To raczej nie jest standard kierowcy OSP
Sisi
18:46, 2026-02-07
Do 4. razy sztuka! Znana rodzina bierze zamek
Pewnie zrobił na złość bo stacja smaku też startowała w 1 przetargu
Hmmm
09:08, 2026-02-07
Niezły “BIGOS” w OSP Półczno: Pijany strażak
Były kierowca OSP. Piotr W.już zapomniał jak spowadoał wypadek w Szwecji w którym zginął jego pasażer.
Strażak
09:05, 2026-02-07