Zamknij
REKLAMA

Bëtowskô Gòńba 2022 - zapisy ruszyły! [VIDEO]

10.56, 06.09.2022 P.K.
Skomentuj
REKLAMA

Ruszyły zapisy do 7. edycji Bytowskiej Gonitwy - jednego kaszubskiego etapu Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej. Poprzednia edycja rajdu Bëtowskô Gòńba organizowanego przez Automobilklub Koszaliński odbyła się w dniach 17-18 października 2020 r. Tym razem rajd odbędzie się w niedzielę 25 września 2022 r.. Nie może Was tam zabraknąć!

- W tym roku znów będziemy mogli podziwiać rajdówki ścigające się wokół trójkąta na skrzyżowaniu ulic Dworcowej, Drzymały i Wojska Polskiego oraz po Placu Krofeya - informują organizatorzy.

Po roku przerwy Rajdowe Mistrzostwa Polski Zachodniej wracają na Kaszuby! Zmagania wracają na kaszubskie oesy i doskonały odcinek miejski. Wszystkie oesy odbędą się w niedzielę, co oznacza, że miejska próba tym razem stanowić będzie finał rywalizacji.

- Biuro rajdu działać będzie w świeżo wyremontowanym „Starym Dworcu”, a park serwisowy stanie tuż obok, na obszernym parkingu miejskim. Zachęcamy do zapisów! - komentują organizatorzy.

Zapisu można dokonać wypełniając elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Jest on dostępny TUTAJ. Jeśli chcecie przypomnieć sobie atmosferę, napięcie i emocje, jakie towarzyszyły kierowcom i pilotom na mokrych oesach poprzedniej edycji - zachęcamy do obejrzenia filmowego podsumowania. 

 

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%