Po udanym występie w Mistrzostwach Europy Młodzików, nasi najmłodsi pięściarze i pięściarki wezmą udział w Mistrzostwach Polski do lat 14. Turniej odbędzie się od 25 września do 1 października w ZSP Bytów. Mistrzostwa Polski Młodzików rozpoczynają jesienny cykl krajowych turniejów mistrzowskich.
- Losowanie przeprowadzone zostanie w niedzielę, 25 września. Przy większej liczbie zgłoszeń tego dnia odbędzie się pierwsza seria walk eliminacyjnych. Galę finałową zaplanowano na sobotę, 1 października o g. 12:00 - informują przedstawiciele Polskiego Związku Bokserskiego.
Organizatorami zawodów są Polski Związek Bokserski, Gmina Bytów, Powiat Bytowski, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Klub Sportowy Garda Bytów. Młodzicy rywalizować będą w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie. Mogą w turnieju boksować zawodniczki i zawodnicy urodzeni w 2008 roku.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Samochód wpadł do rowu - nie żyje mężczyzna!
czyżby jak zwykle dzielni druhowie sprzedali temat i zdjęcie?
żal
08:58, 2026-06-06
OSP Zapceń na największych targach pożarniczych świata
A ja gościa lubię. Co rusz to w innym przebraniu. Pokaże się tu i tam. Brawa biją. Zaangażowany, takie hobby pewnie👍
Patrzę inaczej
08:39, 2026-06-06
Samochód wpadł do rowu - nie żyje mężczyzna!
Zawsze ale to zawsze mówię i mówić będę i to do znudzenia mówić będę, piłeś proszę błagam nie jedź zamów taxi, wyrusz parę minut wcześniej, spiesz się powoli a zdążysz powtarzam zdążysz do celu bezpiecznie ja to wam mówię wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.
Olek kapusta
06:05, 2026-06-06
FAŁSZYWY KSIĄDZ krąży po okolicy?
Kk jako spółka zoo nie znosi konkurencji
Ateista
03:18, 2026-06-06