Choć rząd już przed weekendem ogłosił luzowanie obostrzeń - dopiero dzisiaj wiadomo, że Kino Albatros otworzy się już w najbliższy piątek. Bytowskie Centrum Kultury nie wiedziało, czy uda się porozumieć z dystrybutorami co do doboru filmów. Na szczęście wszystko się dobrze potoczyło i mieszkańcy Bytowa i okolic będą mieli szansę na Walentynki w kinie.
- Potwierdzam, otwieramy się 12 lutego, mimo że mamy spore problemy ze skompletowaniem filmów. Chcemy jednak zrobić ukłon w stronę publiczności i w reżimie sanitarnym otworzyć się już w najbliższy piątek - komentuje Marian Gospodarek, dyrektor Bytowskiego Centrum Kultury.
Udało nam się dotrzeć do informacji, jakie filmy będziemy mogli obejrzeć w Albatrosie podczas pierwszego tygodnia działania. Dla najmłodszych wyemitowana zostanie bajka "Magiczne Muzeum". Wielbiciele polskiego kina będą mogli obejrzeć dramat religijny "Czyściec". Na walentynki zaplanowany jest przedpremierowy pokaz duńskiego komedio-dramatu "Na Rauszu" oraz amerykański melodramat "After 2". Poza tym w repertuarze znajdzie się biograficzny film "Skłodowska" oraz thriller "Greenland". Nieznana jest jeszcze data i emisja wszystkich tytułów - warto więc podpytać o to bezpośrednio w Bytowskim Centrum Kultury.
Przypomnijmy, że zgodnie z decyzją Ministra Zdrowia od 12 lutego częściowo wznowić mogą działalność muzea, kina oraz hotele. Otwarte zostaną także stoki i baseny. Minister Zdrowia Adam Niedzieli podkreślił jednak, że jeśli wskaźnik zachorowań przekroczy znowu 10 000 przypadków na dobę, obostrzenia na nowo zostaną wprowadzone.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
NOCNA ZBRODNIA w Bytowie. 43-letni Sebastian NIE ŻYJE
dużo niezgodności w wersji wydarzeń! Ale na jednym się kończy.
tdj
23:13, 2026-06-27
NOCNA ZBRODNIA w Bytowie. 43-letni Sebastian NIE ŻYJE
Policjanci boją się takich ludzi . Tym bardziej że są wyższe od policjantów
Znajek
22:56, 2026-06-27
NOCNA ZBRODNIA w Bytowie. 43-letni Sebastian NIE ŻYJE
Brawo wy policjanci
Mieszkaniec
22:48, 2026-06-27
NOCNA ZBRODNIA w Bytowie. 43-letni Sebastian NIE ŻYJE
No cóż musiała wydarzyć się tragedia żeby go zatrzymali po co są kamery na mieście a no tak żeby kogoś ścigać bo źle zaparkował nie po to aby ścigać takich jak on …. Chore jest to że policja w Bytowie się nie nadaje do niczego …
Szalony gej
22:37, 2026-06-27