Zamknij
REKLAMA

PIJANA mecenas zaatakowała NOŻEM dwóch mężczyzn. Pobiła też policjantów

13.33, 06.08.2022 M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Szokujący incydent w Słupsku. Pijana mecenas Katarzyna R. najpierw nożem zaatakowała dwóch mężczyzn, a później jeszcze policjantów, gdy próbowali ją zatrzymać. 39-latka uciekała samochodem będąc pod wpływem alkoholu. 

Dramatyczne zdarzenia rozegrały się w nocy z piątku na sobotę 6.08. na ulicy Lelewela w Słupsku. Znana słupska adwokat zaatakowała nożem dwóch mężczyzn. Zdarzyło się to około godz. 23:00. 40-letni mężczyzna został zraniony nożem w brzuch i szyję, a 36-latek otrzymał cios w pośladek. Ten drugi został wypisany ze szpitala, stan pierwszego jest ciężki. 

Godzinę później, około północy na ulicy Hubalczyków, słupska policja zatrzymała pijaną mecenas, gdy uciekała samochodem. Stawiała opór, a także znieważyła i zaatakowała dwóch policjantów. Jednego miała kopnąć, a drugiego uderzyć głową w twarz. Została zatrzymana. Już w komendzie po raz kolejny kopnęła policjanta. Policja zabezpieczyła nóż i siekierę w miejscu zdarzenia. 

Prokuratura Rejonowa w Słupsku wstępnie zakwalifikowała to zdarzenie jako uszkodzenie ciała oraz prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Możliwa jest zmiana kwalifikacji czynu, w zależności od rozwoju sytuacji i stanu zdrowia przebywającego w szpitalu czterdziestolatka. Mecenas Katarzyna R. przebywa obecnie w policyjnej izbie zatrzymań. Na pewno posiedzi tam przynajmniej przez 48 godzin.

[ZT]7118[/ZT]

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

jakie jaja !!!jakie jaja !!!

5 0

Policja zabezpieczyła nóż i siekierę w miejscu zdarzenia ...
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 10:39, 07.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DziennikarzDziennikarz

3 1

O, wow, co mnie interere tamto? Może coś w Lesku? Albo nieudolnie bawicie się w newsy albo rżniecie dalej głupa i czekamy mw na zapomnianą sesję foto... Jeśli o każdej bzdurze to o każdej... 11:34, 07.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%