Zamknij
REKLAMA

Początek tygodnia pod znakiem nieuwagi drogowej

08:07, 12.09.2019 | C.K
Skomentuj
REKLAMA

Tradycyjnie, w ciągu kilku ostatnich dni na terenie powiatu bytowskiego doszło do kilku interwencji policjantów. Spowodowane one były nieuwagą kierowców, jak również brakiem wyobraźni i jazdą na podwójnym gazie.

W poniedziałek kontrole policyjne rozpoczęły się już o 8:50 od zabrania prawa jazdy kierującej, która w Jezierzu w terenie zabudowanym przekroczyła dozwoloną prędkość o 60 km/h. W godzinach popołudniowych z kolei dwukrotnie było groźnie - o 13:35 na drodze Kramarzyny - Tuchomie kierująca Volkswagenem najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, straciła panowanie nad samochodem i wjechała do rowu. Na ul. Dworcowej w Bytowie z kolei około godziny 16:10 nieuwaga doprowadziła do zderzenia Mana i Seata. W obu przypadkach kierujący byli trzeźwi, nikomu nic się nie stało, a sprawcy wypadków zostali ukarani mandatami.

Wtorkowe kontrole również rozpoczęły się od zabrania prawa jazdy - łupem padł dokument kierowcy Audi, który o 12:10 w Kleszczyńcu przekroczył prędkość o 65 km/h. O 14:50 z kolei w Miastku policjanci zatrzymali do kontroli kierującego motorowerem. W trakcie czynności okazało się, że kierujący jednośladem jest nietrzeźwy. Mężczyzna w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

[ZT]1497[/ZT]

Najgroźniejsze w skutkach zdarzenie miało miejsce o 14:55 na drodze Pomysk Wielki - Bytów. Kierująca Volkswagenem na zakręcie drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z Seatem. Kierująca pierwszym z pojazdów została przewieziona do szpitala, jednak nie odniosła poważniejszych obrażeń.

O godzinie 15:05 na ul. Podzamcze w Bytowie kierujący Fiatem stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z Dacią. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, kierujący byli trzeźwi. Pół godziny później na ul. Gdańskiej kierujący Skodą nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył Toyoty. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem.

[ALERT]1568268468093[/ALERT]

?

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA