Zamknij
REKLAMA

Policjanci odzyskali samochody warte blisko milion złotych

14:38, 21.10.2019 | C.K
Skomentuj
Fot. KPP Bytów
REKLAMA

Bytowscy policjanci odzyskali w miniony weekend skradzione w Niemczech audi. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli także liczne części oraz samochód, w którym najprawdopodobniej zostały przerobione numery identyfikacyjne. W związku ze sprawą zatrzymana została właścicielka posesji, na której znajdowały się pojazdy. Sprawa jest rozwojowa, a policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań. Za paserstwo grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Bytowscy kryminalni zajmujący się przestępczością samochodową ustalili, że na posesji w małej miejscowości w okolicach Bytowa ukryte są dwa kradzione samochody. Mundurowi realizując czynności do tej sprawy potwierdzili swoje informacje. W miniony piątek śledczy przeszukali wskazaną posesję i garaże.

W trakcie czynności policjanci znaleźli skradzione w Niemczech audi S8. Śledczym ujawnili także szkielet samochodu i liczne części. Jak się okazało elementy te mogą pochodzić ze skradzionego w Warszawie audi A7. Policjanci zabezpieczyli także do szczegółowych badań jeszcze jedno audi. Mundurowi mają podejrzenia, że numery identyfikacyjne tego samochodu zostały przerobione. Aby potwierdzić przypuszczenia auto zostanie sprawdzone przez biegłych. Wartość zabezpieczonych samochodów i części wynosi co najmniej 770 tys. złotych.

W trakcie realizacji policjanci zatrzymali 29-letnią właścicielkę posesji. Sprawa jest rozwojowa, a mundurowi nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Za paserstwo grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

[ZT]1613[/ZT]

[ALERT]1571661562486[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA