GBY 112

Zamknij

Dodaj komentarz

Nietrzeźwy kierowca chciał przekupić policjantów, został zatrzymany

C.K 12:09, 18.06.2020 Aktualizacja: 10:16, 22.10.2025
Skomentuj Nietrzeźwy kierowca chciał przekupić policjantów, został zatrzymany Fot. Zdjęcie poglądowe

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który próbował przekupić policjanta, by ten odstąpił od czynności służbowych. 30-latek nietrzeźwy kierował samochodem i by uniknąć konsekwencji próbował wręczyć funkcjonariuszom łapówkę. Mieszkaniec gm. Miastko już usłyszał zarzuty, teraz grozi mu do 10 pozbawienia wolności.

W poniedziałek 15 czerwca br. w Miastku policjanci zatrzymali do kontroli kierującego audi. Jak się okazało samochodem kierował 30-letni mieszkaniec gm. Miastko. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy, w organizmie maił blisko 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali my prawo jazdy.

W trakcie kontroli kierowca próbował wręczyć policjantom pieniądze, aby odstąpili od czynności służbowych. 30-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu został przesłuchany. Śledczy przedstawili mu zarzut udzielenia korzyści majątkowej w zamian za odstąpienie od czynności służbowych, a także kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Za te przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat. 

::news{"type":"see-also","item":"2375"}

::addons{"type":"alert"}

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Bytów ZBUDUJĘ połączenie rowerowe z Lęborkiem i Łebą

Nie ma pomostu nad jeziorem Jeleń nie ma kolei do Bytowa. Powiem krótko wam w starostwie chyba sufit na głowę się zwalił . To nie jest śmieszne a tragiczne na co wy wydajecie kasę .

Patologia

10:51, 2026-04-26

Bytów ZBUDUJĘ połączenie rowerowe z Lęborkiem i Łebą

Nie ma pomostu nad jeziorem Jeleń nie ma koło do Bytowa. Powiem krótko wam w starostwie chyba sufit na głowę się zwalił . To nie jest śmieszne a tragiczne na co wy wydajecie kasę .

Patologia

10:49, 2026-04-26

Światowid DO ZBURZENIA! Pradella proponuje replikę

Czyli rozumiem że drzewa które są na środku skrzyżowania zostaną wycięte, jeżeli chcą tam jeszcze postawić pomnik... Utwierdza mnie to w fakcie, że w Bytowskim urzędzie nie ma ludzi kompetentnych, a prace projektowe zalecane są równie bezmyślnym ludziom. Czy naprawdę nie można chociaż raz dopasować inwestycji do istniejącej zieleni?! Już pomijając fakt że ta przebudowa skrzyżowania jest kompletnie niepotrzebna. Tylko w Bytowie utarło się, że rondno musi być Idelanie okrągłe, polecam w Bytowskim urzędzie wybrać się na rondo Pileckiego w Chojnicach i zastanowić się, czy jak już tak uparli się przy nowym rondzie, to czy nie można było zrobić takiego kształtu, który nie wymuszałby wycinki.

Drzewa

09:50, 2026-04-26

Policjanci ŁAPALI Kolumbijczyków bez prawa jazdy

To tylko ukazuje oblicze słabego państwa, które nie radzi sobie z przestępczością i imigracją. Nie wspomnę już o tym co się dzieje z obywatelami ze wschodu, honorowanie wszystkich ich dokumentów, dyplomów bez weryfikacji a tam powszechnie po prostu takie rzeczy się kupuje. Ten kraj schodzi na psy.

Wiki

09:18, 2026-04-26

0%