Zamknij
REKLAMA

Jechał bez uprawnień, za to z narkotykami i pod ich wpływem

06:00, 11.09.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Kara trzech lat pozbawienia wolności grozi 42-letniemu mieszkańcowi Bytowa, u którego policjanci znaleźli w samochodzie narkotyki. Okazało się, że bytowianin jest pod wpływem amfetaminy, a także, że cofnięto mu uprawnienia do kierowania pojazdami. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Został przesłuchany, a śledczy postawili mu zarzuty.

W nocy z wtorku na środę bytowska policja zatrzymała do kontroli 42-letniego mieszkańca Bytowa. W trakcie czynności okazało się, że wobec mężczyzny została wydana decyzja o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo w samochodzie  w pudełku policjanci znaleźli marihuanę. Mieszkaniec Bytowa został zatrzymany i przewieziony do komendy. Badanie narkotesterem wykazało, że 42-latek jest pod wpływem amfetaminy. Mężczyźnie została pobrana krew do badań.

Mieszkaniec Bytowa noc spędził w policyjnym areszcie, po czym został przesłuchany. Śledczy po zebraniu niezbędnych materiałów przedstawili mu zarzuty posiadania środków odurzających oraz niestosowania się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Za te przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Ewentualne zarzuty kierowania pojazdem mechanicznym pod wpływem środków odurzających zależą od wyników badania krwi.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz