Kara 2 lat pozbawienia wolności grozi 54-letniemu mieszkańcowi powiatu skierniewickiego. Mężczyzna kierował ciężarowym volvo z naczepą, pomimo że w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Kierowca już stracił prawo jazdy, a za swój czyn odpowie przed sądem.
5 stycznia po godzinie 14:00 dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie, że na budowę jednej z bytowskich firm przyjechał z materiałami budowlanymi kierowca, który prawdopodobnie jest nietrzeźwy. Na miejsce skierowany został patrol ruchu drogowego.
Policjanci na miejscu sprawdzili trzeźwość kierowcy. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci 54-latkowi zatrzymali prawo jazdy. Śledczy mieszkańcowi powiatu skierniewickiego przedstawią zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.
Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Krzysztof Sławski ogłasza potężne pieniądze na kościoły
Dlaczego nie ma tutaj jeszcze komentarza Olka Kapusty, o piciu i zamawianiu taxi..... ?
Olek Kapusta
23:23, 2026-02-26
Nietypowa AKCJA ratunkowa na zamarzniętym jeziorze
Czy ten "reporter" skonsultował z kimś ten tekst? Myślę że nie. Jeżeli przeczyta to miejscowy leśniczy to chyba będzie się śmiał przez tydzień. Głupoty wypisane w tym tekście to jakiś kabaret.
Mieszkaniec Łupawska
21:06, 2026-02-26
NOCNA AKCJA ratunkowa w Rokitach
Nie prawda, po decyzji lekarzy z lotnictwa na miejscu wydarzenia, senior nie poleciał tylko pojechał karetką do szpitala
Henio
20:31, 2026-02-26
Krzysztof Sławski ogłasza potężne pieniądze na kościoły
Co on jeszcze robi w sejmiku? Udało mu się? Nie wierzę. Na kościoły? Ja bym obiecywał kasę na 'uczciwość'.
Boguś
20:26, 2026-02-26