Zamknij
REKLAMA

Kolejne osoby straciły prawo jazdy za rażące przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym

17:26, 10.06.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Nadmierna prędkość — to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych. Na drodze nie ma miejsca na brawurę i nieodpowiedzialność, dlatego policjanci z całą stanowczością wyciągają konsekwencje w stosunku do piratów drogowych. Od początku roku bytowscy policjanci zatrzymali już 25 praw jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Pamiętajmy, nadmierna prędkość może być przyczyną wielu tragedii na drogach!

Pomimo apeli o rozwagę za kierownicą, bytowscy policjanci wciąż ujawniają uczestników ruchu drogowego, którzy stwarzają realne zagrożenie na drogach.

- Wczoraj po godzinie 8 w Barnowie, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego bytowskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej 22-letniego kierującego audi. Powodem kontroli i zatrzymania prawa jazdy mieszkańcowi Rzepnicy było przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o 57 km/h. Na 3 miesiące prawo jazdy stracił również kontrolowany o godzinie 16 przez policjantów kierujący w Parchowie. 41-letni mieszkaniec Bytowa przekroczył prędkość o 58 km/h w obszarze zabudowanym - relacjonuje sierż. szt. Damian Chamier Gliszczyński, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Dla obu kierujących policyjne kontrole zakończyły się zatrzymaniem dokumentu uprawniającego do kierowania pojazdami mechanicznymi, nałożeniem mandatu połączonego z punktami karnymi.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Wkurzony Wkurzony

1 1

Trzepać tępaków przejeżdżających na czerwonym świetle koło nowego kościoła. Pozabierać prawo jazdy za nim dojdzie do tragedii przez potrącenie pieszego. Ogarnąć się pajace. 21:23, 10.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

..

0 0

XDDDD 11:42, 11.06.2021


REKLAMA
0%