Zamknij
REKLAMA

Wyższe mandaty nie pomogły. Bytowska "drogówka" ma pełne ręce roboty!

11:52, 11.01.2022 | P.K.
Skomentuj KKP Bytów
REKLAMA

Policyjna kontrola drogowa wczoraj w godzinach porannych ujawniła 54-letniego kierującego hyundaiem w stanie po użyciu alkoholu. Mieszkańcowi Bytowa zatrzymano prawo jazdy. Na drodze krajowej numer 21, skontrolowany został natomiast kierujący fiatem multiplą, któremu zostały cofnięte uprawnienia do kierowania, a jego pojazd nie posiadał badań technicznych i ubezpieczenia OC. Policjanci „drogówki” po 16:00 w gminie Miastko ujawnili 26-latka, który jechał nissanem pomimo dwóch dożywotnich sądowych zakazów kierowania. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drogach.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wczoraj przed godziną 5.30 w Bytowie na ul. Lęborskiej zatrzymali do kontroli drogowej kierującego hyundaiem. W trakcie kontroli trzeźwości okazało się, że 54-letni mężczyzna znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Mieszkańcowi Bytowa policjanci zatrzymali prawo jazdy. Natomiast po godzinie 12:00 na drodze krajowej numer 21 kontrolowany był kierujący fiatem multiplą przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Miastku.

- 52-latkowi decyzją Prezydenta Miasta Gliwic cofnięte zostały uprawnienia do kierowania pojazdami. Ponadto jak ustalili policjanci, pojazd nie posiadał aktualnej polisy obowiązkowego ubezpieczenia OC oraz aktualnych badań technicznych, w związku z czym mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu, a o dalszym losie mieszkańca Gliwic zadecyduje w najbliższym czasie sąd - informuje sierż. sztab. Damian Chamier Gliszczyński, Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Ponadto wczoraj o godzinie 16:00 w Wałdowie, bytowska "drogówka" zatrzymała 26-latka, który kierował autem pomimo obowiązujących dwóch sądowych dożywotnich zakazów prowadzenia pojazdów. Za kierowanie pojazdem pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, a za naruszenie sądowego zakazu kierowania pojazdami grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Co? Co?

3 1

To w Bytowie jest drogówka? Chyba tylko z nazwy. 14:00, 11.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

goscgosc

2 1

TAK w Bytowie jest drogówka
możesz przejechać całą Polskę w zdłuż i wszerz a w bytowie cię dopadną....... 16:12, 11.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Sierżant Sierżant

3 1

Drogówki to tu dawno, oj dawno nie było... Co za czasy. 16:25, 11.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bubububu

4 0

Cyt."jechał nissanem pomimo dwóch dożywotnich sądowych zakazów kierowania", chyba nie powinno być tego drugiego wyroku? Bezwzględne więzienie i konfiskata samochodu! 21:25, 11.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%