Zamknij
REKLAMA

ŚW. MIKOŁAJ W BYTOWIE? Policja otrzymała zgłoszenie, że mężczyzna spadł z RENIFERA

11:36, 14.01.2022 | P.K.
Skomentuj KPP Bytów
REKLAMA

Dzisiejszej nocy bytowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na stacji paliw w Bytowie spadł mężczyzna z renifera, w trakcie prowadzenia zaprzęgu. Na miejsce skierowani zostali natychmiast policjanci i służby ratunkowe.

Jak informuje oficer prasowy bytowskiej policji - sprawa wpłynęła na bytowskim komisariat po północy. Mimo dość absurdalnej treści zgłoszenia, mundurowi nie zbagatelizowali telefonu i na miejsce zostały skierowane odpowiednie służby.

Na miejscu okazało się oczywiście, że żadnych reniferów nie ma. Mimo to 44-letni mężczyzna w trakcie interwencji prosił funkcjonariuszy o ostrożność i niezadeptanie jego reniferów. Obecny na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował mieszkańca Bytowa do szpitala. 

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Sławomir Sławomir

4 0

Ten Bytów to jedna wielka patologia. Ten spadł z renifera, kilka dni temu jeden pił wodę z kałuży, jakiś czas wcześniej typiara gadała ze ścianą szkoły...
No tragedia normalnie. Biorą jakieś gówna dopalacze i *%#)!& im *%#)!& 03:54, 15.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%