Zamknij
REKLAMA

3 pomysły na prezenty na Dzień Matki

14:13, 12.02.2021 | materiały partnera

Czy prezenty na Dzień Matki zawsze powinny być oryginalne? Od pewnego czasu panuje trend, polegający na prześciganiu się w nietypowych pomysłach na upominki. Tymczasem praktyka pokazuje, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. Klasyka zwykle trafia w gust osoby obdarowanej. Z nietypowymi voucherami i wydarzeniami bywa różnie. Jakie prezentowe klasyki na Dzień Matki są godne polecenia przede wszystkim? Zapoznaj się z krótką listą.

1. Kwiaty na Dzień Matki

2. Wino i słodkości

3. Książka na Dzień Matki

Oczywiście, jeśli wiesz, że twoja mama ma bardzo sprecyzowane zainteresowania i oczekiwania względem prezentów, możesz podążyć tym tropem. Która kobieta jednak nie ucieszy się z bukietu kwiatów czy słodkości?

Kwiaty na Dzień Matki

Kwiaty to zdecydowanie najpopularniejszy upominek na różnego typu okazje, także na Dzień Matki. Jakie wybrać właśnie 26 maja? W wielu przypadkach skorzystać możesz z gotowych kompozycji, na przykład kwiaty na Dzień Matki Euroflorist.pl oferuje w kilku różnych wariantach. Ciekawie prezentują się tulipany i żonkile. Do klasyki zaliczają się róże w rozmaitych kolorach. Miłośniczkom klimatu retro spodobają się z pewnością gerbery i goździki. Dobry i dość oryginalny wybór stanowią także irysy.

Kwiaty na Dzień Matki kupić można w formie klasycznych bukietów, ale dostępne są także specjalne boxy kwiatowe oraz kosze. Co więcej, wręczyć je można mamie, nie bacząc na odległości. Wystarczy skorzystać z możliwości, jakie zapewnia kwiaciarnia online z kwiatami na Dzień Matki. Jedną z nich jest wspomniany Euroflorist.

Wino i słodkości

Butelka wina to zawsze dobry prezent niezależnie od okazji, gdyż ze smacznego alkoholu ucieszą się nie tylko kobiety. Wybierając upominek na Dzień Matki, warto postawić na ulubiony rodzaj osoby obdarowanej. Jeśli preferuje wina słodkie, wybieraj wśród takich. Jeśli wiesz, że smakuje jej prosseco, właśnie butelkę prosseco włóż do torby prezentowej. Podobnie jak kwiaty na Dzień Matki, także i wino można wysłać, korzystając z usług kwiaciarni. Aby prezent wyglądał jeszcze atrakcyjniej, warto zdecydować się na zestaw lub na butelkę zapakowaną w estetyczną skrzyneczkę. Do wina często dołączone są przysmaki w postaci zgrabnych słoiczków z oliwkami. Wybierać możesz także spośród czekoladek o wielu smakach.

Książka na Dzień Matki

Ciekawy prezent na Dzień Matki to również książka. W zakresie tematu panuje spora dowolność, gdyż wszystko zależy od tego, co lubi czytać świętująca. Godne polecenia są powieści obyczajowe i poradniki, ale być może trafiła ci się miłośniczka kryminałów? Sprostaj więc jej gustowi.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%