Zamknij
REKLAMA

DRUTEX Championem Roku 2020

10:22, 06.10.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

DRUTEX SA, wiodący producent stolarki okiennej w Europie został przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku nagrodzony tytułem Złotego Championa Roku 2020 w kategorii „Okna elewacyjne”. 

Od 2004 roku ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadza wśród kilku tysięcy firm wykonawczych ogólnopolskie badania, na podstawie których powstaje ranking Budowlanych Marek Roku. To jedyny w Polsce projekt badawczy o zupełnie niezależnym charakterze i jednocześnie bardzo szerokim zasięgu. Opiera się na spontanicznych wskazaniach Wykonawców, dzięki czemu wyniki rankingu są w pełni miarodajne i obiektywne. DRUTEX, podobnie jak w ubiegłym roku, zdobył tytuł Championa Roku 2020.

- W działalności firmy zawsze dążymy do perfekcji, do mistrzostwa. Po to, żeby oferować naszym klientom na całym świecie najbardziej zaawansowane technologicznie produkty najwyższej jakości– mówi Leszek Gierszewski, założyciel i prezes firmy DRUTEX. – Chociaż dziś blisko 75% produkcji firmy trafia na eksport, to bardzo cieszymy się, że z każdym rokiem poszerza się także grono naszych odbiorców w kraju. Otrzymane od nich wyróżnienie jest najlepszą motywacją do dalszego rozwoju– dodaje Leszek Gierszewski.

Tytuł Championa Roku uzyskują wyłącznie marki cieszące się wieloletnim uznaniem wykonawców. To „ich” marki, które polecają i do których często są przywiązani, z uwagi na ich wyjątkowe walory i wynikające z nich pozytywne doświadczenia.

Pandemia COVID-19 nie przeszkodziła ASM w realizacji tegorocznego badania. Odbyło się ono według założonego harmonogramu. W trosce o bezpieczeństwo laureatów organizatorzy zdecydowali jednak o odwołaniu gali zaplanowanej w tradycyjnej formie na 1 października br. i przeprowadzeniu jej wyłącznie w formie online.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

MamaMama

2 1

To jest zasluga mojego syna Bogusia pseudonim "Pusty portfel", a teraz inni spijają piankę to jest hipokryzja. Boguś bądź sobą zjedz Snickersa - Mama. 12:59, 06.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BytoviakBytoviak

1 0

Boguś to wygrał sprawę i teraz będzie jechał z produkcją. To jest jednak gość ten nasz Boguś G. 18:42, 06.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MamaMama

6 0

Boguś od dzieciństwa miał smykałkę do interesów, pamiętam jak w dzieciństwie sprzedawał dropsy na podwórku dzieciom, które dostał od wujka Leszka. Bogusiu bądź soba zjedz Snickersa. 19:07, 06.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz