Zamknij
REKLAMA

Bytovia Bytów zagra w II Lidze - jest porozumienie!

15:39, 05.08.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj, tj. 4 sierpnia 2020 w Klubie Olimpijczyka przy Mickiewicza 13 odbyło się spotkanie ze sponsorami, kibicami oraz osobami zainteresowanymi sytuacją klubu. Zarząd przedstawił obecną sytuację klubu, plany na najbliższe miesiące i co najważniejsze - potwierdził, że Bytovia Bytów zagra jesienią w II lidze. 

Mimo że jeszcze kilka tygodni temu nad klubem zbierały się czarne chmury, zarządowi udało się dojść do porozumienia ze sponsorami i drużyna Bytovii Bytów zagra jesienią w II lidze. Przypomnijmy, że po odejściu firmy Drutex, istniało ryzyko, że klub nie będzie miał za co przetrwać, a w lipcu rezygnacji złożyli m.in. prezes klubu Zygmunt Krzysztof Dyks, wiceprezes Andrzej Marcinkowski czy dyrektor sportowy Maciej Chrzanowski.

[ZT]2492[/ZT]

Udało nam się porozmawiać z Bogdanem Lubińskim - prezesem spółki Polmor - kluczowym sponsorem klubu. Zapytaliśmy go, jak sie ma sytuacja finansowa klubu i czy firma planuje nadal sponsorować Bytovię Bytów.

- Postanowiliśmy do końca roku finansować klub, oczekując na ruchy obecnego zarządu. Nie chcemy w tej chwili przeszkadzać. Chcemy, żeby piłka była w grze i podejmiemy decyzję pod koniec roku kalendarzowego. Z tego, co wiem większość dotychczasowych sponsorów, pomimo że pierwsza reakcja była dość negatywna, doszła do wniosku, że warto dać szanse tej drużynie, aby w lidze się utrzymała i walczyła w przyszłości o I ligę. - opowiadał Bogdan Lubiński, prezes spółki Polmor.

Mamy nadzieję, że to koniec kłopotów naszej drużyny i wraz z sezonem jesiennym nad klubem wzejdzie słońce. Najbliższe miesiąca pokażą, do której ligi należeć będzie Bytovia Bytów.

 

 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz