Wyjazdowy remis Bytovii

09:30, 01.10.2020 P.K
Skomentuj

W szóstej kolejce II ligi Bytovia Bytów remisuje z Garbarnią Kraków 2:2. Udany atak na bramkę gospodarzy przypuścili Filip Dymerski i Piotr Giel. Remis oznacza dla Czarnych Wilków spadek w tabeli na piąte miejsce.

Filip Dymerski swoją szansę wykorzystał, celnie główkując po rzucie wolnym w 31 minucie meczu. To pierwsza bramka osiemnastolatka w składzie Czarnych Wilków. Niestety szczęście nie trwało długo - dwie minuty później bramkę dla gospodarzy strzelił Grzegorz Marszalik, a w 44 minucie także Jan Klimek. Gdy wydawało się, że pierwszą połowę zakończymy z wynikiem 2:1 - na chwilę przed gwizdkiem do remisu doprowadził Piotr Giel - strzelając czwartą w tym sezonie bramkę dla Czarnych Wilków.

W drugiej połowie krakowianie regularnie atakowali naszą bramkę, jednak bytowski zespół dobrze poradził sobie w defensywie i nie dopuścił do utraty bramki. Mecz zakończył się remisem, a zatem udało nam się zdobyć jeden punkt. Obecnie Bytovia z 11 punktami plasuje się na 5 miejscu w ligowej tabeli.

To nie koniec sportowych emocji na ten tydzień. Bytovia Bytów zagra na boisku przy Mickiewicza 13 już w najbliższą sobotę, 3 października. Tego dnia nasi piłkarze podejmą Śląsk II Wrocław. Nie może Was tam zabraknąć!