Zamknij
REKLAMA

Bytovia oficjalnie w IV Lidze. Nowy zarząd i rada sponosrów

02:26, 09.07.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Pomorski Związek Piłki Nożnej zaprezentował oficjalne zaszeregowanie drużyn seniorskich w sezonie 2021/2022. Oznacza to, że Bytovia Bytów na pewno zagra w nowym sezonie w IV lidze. W rozgrywkach wystąpi 21 drużyn. Bytovia próbuje odnaleźć się w nowej sytuacji. Z tej przyczyny ukonstytuował się nowy Zarząd i Rada Sponsorów Miejskiego Klubu Sportowego Bytovia.

Na Prezesa Zarządu Klubu mianowany został Przemysław Gawin. Łukasz Telesiński i Adrian Lass będą pełnić funkcje wiceprezesów, a Krystian Błank będzie pełnił rolę sekretarza. Bartosz Malek, Tomasz Baranowski, Ireneusz Błaszczyk, Michał Brzeziński będą natomiast członkami zarządu.

- Zgodnie z uchwałą podjętą na ostatnim Walnym Zgromadzeniu Członków powstała również Rada Sponsorów, która będzie miała za zadanie monitorować działania prowadzone przez zarząd, zwłaszcza pod kątem finansowym i budżetowania - informują przedstawiciele klubu.

Przewodniczącym Rady Sponsorów został Krzysztof Dyks (EKO-COLOR). W skład rady weszli Grzegorz Szymański (POLMOR), Daniel Koska (DABEW), Bogdan Itrich (MOYA BYTÓW) oraz jako przedstawiciel mniejszych sponsorów Mariusz Piórkowski (SERITEX).. 

- Grono nie jest jednak zamknięte, dlatego zapraszamy kolejnych przedsiębiorców, chcących mocno zaangażować się w nową kartę Bytovii. Każdy sponsor jest dla nas bardzo ważny - apelują przedstawiciele klubu. 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%