Dzielnicowi zatrzymali dwie osoby w związku z posiadaniem przez nie narkotyków. Przy 32-letnim kierowcy audi oraz 19-letniej pasażerce samochodu mundurowi znaleźli marihuanę i amfetaminę. Dodatkowo badanie narkotesterem wykazało, że mężczyzna jest pod wpływem środków odurzających. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Śledczy w trakcie przesłuchania przedstawili już zatrzymanym zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.
Dzielnicowi na drodze Borzytuchom – Bytów zatrzymali do kontroli audi. Samochodem kierował 32-letni mieszkaniec gm. Tuchomie. W trakcie czynności zarówno kierowca jak i 19-letnia pasażerka byli zdenerwowani. Mundurowi dokonali kontroli osobistej obu osób oraz sprawdzili samochód. Przypuszczenia policjantów, że osoby mogą posiadać narkotyki okazały się słuszne. Mundurowi przy kontrolowanych znaleźli marihuanę i amfetaminę. Narkotyki ukryte były także w samochodzie.
32-latek oraz 19-latka zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy. Badanie narkotestem wykazało, że kierujący jest pod wpływem marihuany. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy i pobrano mu krew do badań.
Oboje zatrzymani noc spędzili w policyjnym areszcie. Następnego dnia zostali przesłuchani. Śledczy przedstawili zatrzymanym zarzuty posiadania środków odurzających. Ewentualne zarzuty dla 32-latka dotyczące kierowania pojazdem mechanicznym pod wpływem narkotyków zależą od wyników badania krwi.
Za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem środków odurzających oraz posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.
::news{"type":"see-also","item":"2370"}
::addons{"type":"alert"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Torba pełna narkotyków w Raduszu. 29-latek zatrzymany
Brawa dla policji za wyeliminowanie kolejnego handlarza śmiercią! Nie chce się takiemu 29 latkowi pracować, woli dobrze zarabiać handlując śmiercią. Dla takich powinny być najwyższe wyroki, których niestety w naszej "demokracji" się nie wykonuje, a szkoda bo mniej byłoby handlarzy i mniej ćpunów !
PIES-58
12:43, 2026-04-01
Groźny wypadek na końcu obwodnicy Bytowa
Leszcz :-D:-D Pewnie kibicował Szwedom , a zaraz napisze że dzisiejszy wynik dla naszego dobra :-D:-D:-D:-D
Gość
22:52, 2026-03-31
Znowu są KOSZTY DODATKOWE. Tym razem ulica Polna
Właśnie idzie o to aby ich nie przewidywać :)) bo mają wyjść 🤣
Bob
22:52, 2026-03-31
Groźny wypadek na końcu obwodnicy Bytowa
Redaktor zawsze nazywa wszelkiego rodzaju interpretacje swoimi słowami . Z tad tez tyle kwasów :-D
Gość
22:51, 2026-03-31