Zamknij
REKLAMA

Dzielnicowi zatrzymali dwie osoby za posiadanie narkotyków

14:22, 16.06.2020 | C.K
Skomentuj Fot. Zdjęcie poglądowe
REKLAMA

Dzielnicowi zatrzymali dwie osoby w związku z posiadaniem przez nie narkotyków. Przy 32-letnim kierowcy audi oraz 19-letniej pasażerce samochodu mundurowi znaleźli marihuanę i amfetaminę. Dodatkowo badanie narkotesterem wykazało, że mężczyzna jest pod wpływem środków odurzających. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Śledczy w trakcie przesłuchania przedstawili już zatrzymanym zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Dzielnicowi na drodze Borzytuchom – Bytów zatrzymali do kontroli audi. Samochodem kierował 32-letni mieszkaniec gm. Tuchomie. W trakcie czynności zarówno kierowca jak i 19-letnia pasażerka byli zdenerwowani. Mundurowi dokonali kontroli osobistej obu osób oraz sprawdzili samochód. Przypuszczenia policjantów, że osoby mogą posiadać narkotyki okazały się słuszne. Mundurowi przy kontrolowanych znaleźli marihuanę i amfetaminę. Narkotyki ukryte były także w samochodzie.

32-latek oraz 19-latka zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy. Badanie narkotestem wykazało, że kierujący jest pod wpływem marihuany. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy i pobrano mu krew do badań. 

Oboje zatrzymani noc spędzili w policyjnym areszcie. Następnego dnia zostali przesłuchani. Śledczy przedstawili zatrzymanym zarzuty posiadania środków odurzających. Ewentualne zarzuty  dla 32-latka dotyczące kierowania pojazdem mechanicznym pod wpływem narkotyków zależą od wyników badania krwi. 

Za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem środków odurzających oraz posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

[ZT]2370[/ZT]

[ALERT]1592310172715[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz