Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 27.07.2022
Dmuchane parki rozrywki i tory przeszkód zyskują w ostatnich latach ogromną popularność. Nie tylko dostarczają rozrywki i urozmaicają niejedną imprezę plenerową, ale dodatkowo są doskonałą ozdobą, która świetnie komponuje się z krajobrazem. Wielu przedsiębiorców zastanawia się nad tym, czy dmuchańce to dobry pomysł na dochodowy i efektywny biznes. Jak zacząć przygodę z wynajmem lub sprzedażą atrakcji plenerowych? Na co zwrócić szczególną uwagę?
10:36, 26.07.2022
Doradcy kredytowi to eksperci o wysokich kwalifikacjach w swoich dziedzinach. Są w stanie doradzić we wszelkiego rodzaju sprawach finansowych oraz pomóc klientom w zakresie kredytów, kart kredytowych, kredytów hipotecznych i innych spraw związanych z kredytem.
07:47, 26.07.2022
Dom pogrzebowy to miejsce, do którego ludzie przychodzą, by oddać ostatni hołd zmarłemu. To także miejsce, w którym można znaleźć wszystkie niezbędne informacje o usługach pogrzebowych, transporcie, a nawet urnach.
00:00, 06.07.2022
Sądy powszechne z każdej strony zalane są pozwami frankowymi o unieważnienie umów i zapłatę, ich ilość diametralnie rośnie nie tylko z roku na roku, ale i z miesiąca na miesiąc. Motywacja frankowiczów do walki o sprawiedliwość i swoje pieniądze sprawia, że nie tylko sądy są na granicy wydolności, ale i banki mocno odczuwają tysiąće postępowań prowadzonych z powództwa frankowiczów.
14:44, 30.06.2022
Specjaliści na rynku pracy są niezwykle pożądani. To osoby, które posiadają obszerną wiedzę w danej dziedzinie, dzięki temu są w wielu firmach niezastąpieni. Wielu specjalistów może znaleźć zatrudnienie w Trójmieście. Jakich ekspertów potrzeba nad polskim morzem? Kto łatwo znajdzie pracę w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie?
REKLAMA
11:55, 29.06.2022
Łazienka to ważne pomieszczenie w domu. Musi być udekorowany i wyposażony w odpowiednie meble. Aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, ważne jest, aby mieć na miejscu odpowiednie meble. Dostępnych jest wiele opcji, ale niektórzy ludzie nie chcą wydawać zbyt dużo na łazienkę.
13:10, 24.06.2022
Wakacje to czas, kiedy szukamy atrakcji i wydarzeń, w których można wziąć udział w gronie rodziny lub znajomych. W większych miastach, dzieje się wówczas nieco więcej, niż w pozostałych miesiącach, dlatego warto nieco wcześniej zaplanować swój wakacyjny harmonogram. Zarówno imprezy plenerowe, jak i te organizowane w placówkach kulturalnych i klubach są wcześniej nagłaśniane i można znaleźć je, przeszukując internetowe platformy zajmujące się sprzedażą biletów.
08:51, 20.06.2022
Nie da się przetrwać w branży e-commerce bez dobrego produktu. Ale to nie wystarczy. Musisz mieć dobrze przemyślaną strategię z praktycznym planem, aby Twoja firma się rozwijała.
08:55, 13.06.2022
W dobie rosnących kosztów energii tzw. "tanie ogrzewanie" staje się utopią. Trzeba jednak pamiętać, że na ogólny koszt utrzymania właściwej temperatury wewnątrz budynku wpływ ma co najmniej kilka czynników. Owszem, jednym z nich jest koszt zakupu energii, ale w gruncie rzeczy może on w pewnym stopniu zostać skompensowany wieloma oszczędnościami.
10:51, 08.06.2022
Katowice słyną z bogatego harmonogramu imprez na każdy rok. Tym razem również nie zabraknie dawki pozytywnych emocji. Zobaczymy wiele koncertów, ale także spektakli teatralnych. Będziemy mieli okazję uśmiechnąć się podczas spektakli najbardziej znanych polskich komików, którzy zaprezentują swoje stand-up owe programy. Będziemy mieli także okazję uczestniczyć w licznych, muzycznych festiwalach, które naładują nas pozytywną energią. Lato sprzyja uczestniczeniu w takich imprezach, dlatego zachęcamy do przejrzenia harmonogramu na najbliższe tygodnie.
REKLAMA
13:12, 30.05.2022
Przedłużanie rzęs i stylizacja brwi to trend od wielu lat. W dzisiejszych czasach nie chodzi tylko o wygląd oczu, ale także o skórę.
10:41, 30.05.2022
Franczyza to firma będąca własnością osoby fizycznej lub firmy i obsługiwana przez inną osobę lub firmę. Franczyzodawca (osoba będąca właścicielem franczyzy) udziela franczyzobiorcy pozwolenia na używanie jego znaku towarowego, nazwy handlowej, znaków usługowych, logo i innych znaków wyróżniających w celach marketingowych.
00:00, 24.05.2022
Zdawałoby się, iż sytuacja gospodarcza oraz podwyżki dotyczące już prawie wszystkich aspektów nie spowodują nazbyt dużego poruszenia w sądach powszechnych. Tymczasem sytuacja jest zupełnie odwrotna, bowiem niezależnie od tego, co dzieje się na świecie – Frankowicze w pierwszym kwartale bieżącego roku pobili rekord złożonych pozwów frankowych do sądów. Jak podają dane z 46 sądów okręgowych, zostało złożonych prawie 16 tys. nowych pozwów w sprawach frankowych. Jaka jest tego przyczyna?
09:13, 29.04.2022
Konstrukcja modułowa to rodzaj konstrukcji, który wykorzystuje prefabrykowane jednostki budowlane do budowy konstrukcji.
09:00, 29.04.2022
Materac jest jedną z najważniejszych rzeczy w naszym domu. To w głównej mierze od niego zależy jakość naszego snu. Dziś coraz więcej ludzi ma świadomość tego, że materace mają wiele różnych parametrów, które wpływają na to czy jakość naszego snu będzie wysoka czy niska. Materac dobiera się do wzrostu, wagi i sylwetki. Ważny jest również poziom jego twardości. Dobre materace są zatem inwestycją na długie lata. Aby faktycznie służyły nam przez długi czas to musimy w odpowiedni sposób o nie dbać. Dlatego właśnie warto zdecydować się na dobrej jakości ochraniacz na materac.
REKLAMA
REKLAMA