Zamknij

Przed nami kolejne spotkanie przedsiębiorców z powiatu bytowskiego

07:33, 18.06.2022 | P.K.
Skomentuj
REKLAMA

Kaszubski Związek Pracodawców oraz Starosta Bytowski zapraszają na kolejne spotkanie przedsiębiorców. Podejmowana tematyka dotyczyć będzie m.in. wsparcia lokalnego biznesu, zmian przepisów podatkowo-skarbowych, czy realizacji zamówień publicznych. W spotkaniu mogą wziąć udział osoby, które chcą rozwijać swoją przedsiębiorczość oraz możliwości finansowe.

Spotkanie zaplanowane jest w środę 22 czerwca o godz. 11:00. Odbędzie się ono w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie przy ul. Podzamcze 34. Prelekcje przeprowadzą specjaliści z Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Gdyni, Pełnomocnik Terenowy Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, eksperci z Kancelarii Brokerskiej Winsers oraz prawnicy z Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy. 

Spotkania z przedsiębiorcami mają na celu pobudzenie przedsiębiorczości lokalnej społeczności. Władze w ten sposób chcą wesprzeć małych i średnich inwestorów działających w naszym regionie. Udział w meetingach może wziąć każdy zainteresowany. 

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%