Zamknij

DRUTEX z nowościami na targach w Norymberdze

12.18, 18.07.2022 P.K.
Skomentuj
REKLAMA

DRUTEX, jeden z europejskich liderów stolarki okienno-drzwiowej, zaprezentował swoje produkty na targach Fensterbau Frontale w Norymberdze. Wystawa od lat uznawana jest za jedną z najważniejszych imprez targowych branży okienno-drzwiowej w Europie.

W dniach 12-15 lipca br. w Norymberdze odbyły się targi Fensterbau Frontale, na której spotkało się ponad 700 wystawców z całego świata. Tegoroczna impreza, mimo swojej letniej edycji, cieszyła się dużym zainteresowaniem klientów, jako że odbyła się po raz pierwszy po czteroletniej przerwie wywołanej pandemią koronawirusa.

Na 250-metrowym stoisku DRUTEX zaprezentował autorskie systemy okien PVC z serii Iglo Energy i Iglo 5 w okleinie antracyt czy okleinach drewnopodobnych wraz z wieloma opcjami dodatkowymi umożliwiającymi pełną personalizację jak również systemy HS, wyposażone w nowoczesne aluminiowe żaluzje fasadowe oraz moskitiery plisowane, które stanowią nowość w ofercie producenta i po raz pierwszy zostały przedstawione na niemieckich targach.

- Tegoroczna edycja targów Fensterbau Frontale okazała się dla nas świetną okazją do przedstawienia naszych nowości produktowych i możliwością spotkania z obecnymi partnerami biznesowymi i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Sukces tegorocznej imprezy w Norymberdze pozwala nam optymistycznie patrzeć na rozwój branży okienno-drzwiowej w Niemczech i wierzę, że będziemy nadal, równie dynamicznie, zwiększać swój udział w niemieckim rynku okien i drzwi. Nasze produkty cieszą się dużym uznaniem Klientów, są doceniane za wysoką jakość i dbałość o detale, co z połączeniu ze sprawnym serwisem i prawie czterdziestoletnim doświadczeniem stanowi atut nie do przecenienia. Cieszę się również, że nowości, które zaprezentowaliśmy w tym roku, już przekonały do siebie Klientów w Niemczech, co potwierdza, że podążamy we właściwym kierunku – mówi Marcin Kloska, dyrektor handlowy w firmie DRUTEX.

Ponadto, dla Klientów firma przygotowała kilka produktów aluminiowych, m.in. drzwi tarasowe harmonijkowe MB-86 Fold Line, okna z serii MB-86, okna w wersji drewniano-aluminiowej Duoline oraz drzwi wykonane na bazie systemu MB-86 SI wyposażone w pochwyt wnękowy z podświetleniem LED i czytnik linii papilarnych oraz inteligentny zamek drzwiowy Smart Lock by Drutex, który jest doskonałym uzupełnieniem oferty w zakresie inteligentnych rozwiązań sterowania stolarką. Poza wspomnianymi produktami na stoisku można było zobaczyć rolety aluminiowe i PVC w różnych wariantach kolorystycznych wyposażone w rozwiązania typu Smart Home.

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%