Zamknij

Dodaj komentarz

III Turniej tenisa stołowego o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie

C.K 09:25, 28.01.2020
Skomentuj III Turniej tenisa stołowego o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie Fot. Policja Bytów

Komenda Powiatowa Policji w Bytowie, NSZZ Policjantów KPP w Bytowie, TKKF Ognisko ,,RADOŚĆ”, UKS JUVENIA Półczno oraz Nadleśnictwo Bytów już po raz trzeci organizuje turniej dla osób uwielbiających rywalizację podczas gry w tenisa stołowego.

Turniej zostanie przeprowadzony w sześciu kategoriach:

  • zawodnicy z licencjami PZTS rocznik 1970 i młodsi (3 liga i wyżej),
  • zawodnicy z licencjami PZTS rocznik 1969 i starsi,
  • Amatorzy OPEN oraz zawodnicy z licencjami PZTS (4 liga),
  • Policjanci OPEN,
  • Kobiety OPEN,
  • Pracownicy Lasów Państwowych.

Zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego, uczestnicy będą ze sobą rywalizować do dwóch przegranych meczów. Do rywalizacji stanie każdy z każdym, do trzech wygranych setów do 11 punktów. Puchary i drobne nagrody będą czekać na uczestników, który zajęli pierwsze trzy miejsca w każdej z kategorii.

Turniej odbędzie się 1 lutego 2020 roku w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie przy ul. Sikorskiego 35. Zapisy i rozgrzewka planowane są na godzinę 9:30, zaś rozpoczęcie gier w poszczególnych kategoriach na godzinę 10:00.

[ZT]1794[/ZT]

[ALERT]1580199986787[/ALERT]

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Niepokojące zdarzenie w Kramarzynach

Kilka tygodni temu, ktoś w podobny sposób zaczepiał moją córkę w Niezabyszewie, kiedy wracała ze szkoły. Okazało się, że nie był to żaden znajomy , tylko Ukrainiec w czarnym samochodzie, z czy przyciemnionymi szybami. Wytropiłem gościa dzięki monitoringom znajomych i zgłosiłem prawie nad policję. Powiadomiłem szkołę. Sprawca został skontrolowany , podczas kontroli drogowej, a że nie porwał tego dziecka, nie zarżnął , nie zadźgał i nie zostawił w lesie , to nic mu nie zrobią. Szkoła w Niezabyszewie nie zareagowała w odpowiedni sposób. Zostałem z tym problemem sam. I to dzisiaj nie mam wyjaśnień dlaczego ten Ukrainiec to zrobił. Do dzisiaj też nas nie przeprosił. I to nie była Czarna Wołga , tylko czarny Citroen c-crosser. Zdjęcie tego typa też mam .

Z Niezabyszewa

08:38, 2026-03-07

Po przejęciu linii do Lipusza mówią: NIE MA PIENIĘDZY!

Niestety po raz kolejny oszukano mieszkańców. Brawo dla wszystkich polityków za kreatywne obiecywanie przed wyborami i po wyborach pokazanie środkowego palca. To smutne ale prawdziwe

Metki

05:20, 2026-03-07

Niepokojące zdarzenie w Kramarzynach

Czyżby powrót CZARNEJ WOŁGI ?

Czarna Wołga

23:10, 2026-03-06

Po przejęciu linii do Lipusza mówią: NIE MA PIENIĘDZY!

Pamiętam ,że chyba w 1990 roku poraz ostatni jechałem pociągiem do Sławna.... Poraz ostatni. Obecnie mamy 2026 rok.... Linia kolejowa Lipusz Korzybie z przystankiem w Bytowie stała sie polityczno wyborczą batalią o głosy wyborców. Walczą objecują i tak od kilkudziesieciu lat. Zawsze przegrywają z... torami. Wyborcy pamietajcie. Jak któryś z dysydentów oprze swoje objecanki o tory to miejcie sie na bacznosci. Sciemnia i prze do władzy.

Mario

22:08, 2026-03-06

0%