Wczoraj Bytovia Bytów podjęła na wyjeździe zespół LKS Czarni Czarne. Mecz został rozegrany w ramach rozgrywek regionalnego Pucharu Polski. Podopieczni Karola Szymleka pokonali rywali 1:0. Wszystko za sprawą Klaudiusza Szultki, który po asyście Szymona Tochmana zdobył bramkę już w 24. minucie spotkania.
Nie wiadomo jednak, z kim przyjdzie nam się zmierzyć w kolejnych rozgrywkach pucharowych, gdyż dwa mecze zostały przełożone na 15 września. Wśród nich jest właśnie spotkanie Gryf II Słupsk - Zawisza Borzytuchom. "Czarne Wilki" podejmą zwycięzcę tego spotkania już 22 września.
Na szczęście nie oznacza to, że na kolejne sportowe emocje przyjdzie czekać nam tak długo. Już w sobotę bytowscy piłkarze zagrają na wyjeździe z KS Anioły Garcegórze w ramach ligowych rozgrywek. Nasi rywale w tym sezonie rozegrali już 5 spotkań ligowych, z czego jedno zakończyło się wygraną, jedno remisem, a trzy pozostałe porażką. Wczoraj w ramach rozgrywek pucharowych pokonali 3:0 drużynę Myśliwiec Tuchomie.
Piłka bywa przewrotna, dlatego nie warto lekceważyć przeciwnika. Jesteście gotowi na kolejną dawkę niesamowitych emocji?

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
WALCZĄCY Z WILKAMI. Powiat bytowski chce zmian
Następny matoł próbuje zbudować karierę, zyskać poparcie u wyborców idiotów chce odstrzalu wilkow bez podania przyczyn. Podaj konkrety, jakie to udokumentowane przez odpowiednie wladze jakie to szkody spowodowały wilki, a nie zwykle *%#)!& *%#)!& *%#)!& spragnionego poklasku..
Wilcze kły
20:20, 2026-04-05
Płacisz za popiół, choć go nie masz. W Studzienicach
jak wojt pojedzie do CPNu po dizla a bedzie tylko benzyna to tesz bedzie musial zaplacic z ben odwolac zrobić wybory
Orzel
19:42, 2026-04-05
WALCZĄCY Z WILKAMI. Powiat bytowski chce zmian
Nie dla odstrzału wilków. To nie ich jest za dużo tylko lasów za mało, a myśliwym znudziło się tłumaczenie pomylenia rowerzysty z dzikiem. Mylić psa z wilkiem to będzie wyzwanie. No i takie trofeum to jest przecież coś. Myśliwym radzę przejść się po lesie i podziwiać przyrodę przez okulary lub obiekty, a nie lunetę od strzelby, to i nie bedą wyolbrzymiać ilości zwierzyny w lasach. Zawsze jest im za dużo, wilków, saren, dzików, badań lekarskich na broń. Z okazji świat życzę myśliwym, by zamienili się stronami i przy pomocy żon stali się jeleniami czy innymi rogaczami. Może inaczej ukierunkują chęć zabijania
sarna
15:02, 2026-04-05
Rybacy złapani nad jeziorem Glinowskim
Kapusta glowa pusta bez przerwy te swoje bo z nie jednego pieca chleb jadlem wez sie zarej do psychijatry
Stanislaw
11:13, 2026-04-05