Zamknij

Dodaj komentarz

Warsztaty ratownicze w Tuchomiu. Ostatnie wolne miejsca!

P.K. 12:00, 19.09.2022
Skomentuj

Ochotnicza Straż Pożarna w Tuchomiu wspólnie z firmą „OGNISTY – Ratownictwo z pasją" zaprasza w dniach 24 i 25 września 2022 roku, na warsztaty ratownicze pn.: „ZAOPATRZENIE WODNE", które odbędą się na terenach rekreacyjnych przystani kajakowej w Tuchomiu przy ul. Adama Mickiewicza.

- W trakcie wydarzenia instruktorzy, którzy pełnią funkcję dowódców w modułach GFFFV Państwowej Straży Pożarnej, podzielą się swoją olbrzymią wiedzą i doświadczeniem z zakresu organizowania i zarządzania zasobami wodnymi w ramach zajęć teoretycznych i praktycznych - zachęca dh Damian Chamier Gliszczyński, Naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu.

W wydarzeniu weźmie udział ponad 80 strażaków z terenu nie tylko województwa pomorskiego. W imieniu własnym oraz Organizatorów serdecznie zapraszamy. Ilość miejsc jest ograniczona. Zainteresowane osoby mogą kontaktować się poprzez e-mail: [email protected] lub telefonicznie +48 737 443 998.

[ZT]7489[/ZT]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Starosta i burmistrz ZATRZYMANI! Wielka akcja policji w

A już się ucieszyłem....

niestety

20:07, 2025-11-27

Starosta i burmistrz ZATRZYMANI! Wielka akcja policji w

To w końcu kiedy coś napiszecie o ludziach Gierszewskiego w urzędach? Bytów ma się czym pochwalić przecież jednego sprzed 4 laty załatwili i co teraz niema winnych ? Co redaktorku dalej osmarujecie rodzinkę tak jak 4 lata temu . Uznajecie się za święte krowy i myślicie że to was ominie ? Modlę się codziennie że ta wasza pseudo gazeta odpowie za pomówienia wobec takiej tragedii i z wielkim hukiem upadnie razem Bogdanem i jego bandą . Ktoś z góry na was patrzy także . Oby karma przyszła z nawiązką. pozdrawiam

Mario

19:50, 2025-11-27

Starosta i burmistrz ZATRZYMANI! Wielka akcja policji w

Czyli jednak niepoważny albo *%#)!& zdajesz sobie drogi redaktorku sprawę z tego, że dużo ludzi czyta jedynie nagłówek? Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że część z nich jutro będzie rozsiewać plotki o zatrzymaniu p. Waszkiewicza czy p. Gospodarka? Zapewne... ale "g" Cie to obchodzi, ważna jest kasa z reklam wyswietlonych na stronie przez zmanipulowanych czytelników ;) Druga sprawa - w żadnym wypadku nagłówek nie sugeruje, że ta akcja wydarzyła się poza naszym powiatem. Bytów nie znajduje się w Polsce? Życzę przynajmniej kilku dodatkowych punktów IQ.

..

18:59, 2025-11-27

Starosta i burmistrz ZATRZYMANI! Wielka akcja policji w

Czy ty jesteś poważny pseudoredaktorku żeby taki clickbaitowy tytuł wrzucać i wprost nim sugerować (w połączeniu z domeną ibytów) że to burmistrz Bytowa i starosta bytowski zostali zamknięci za korupcje?

..

18:39, 2025-11-27

0%