Zamknij
REKLAMA

Sukcesy wokalistów z Bytowskiego Centrum Kultury

06:00, 14.07.2020 | C.K
Skomentuj BCK
REKLAMA

W czerwcu Miejski Dom Kultury w Człuchowie ogłosił XXVI Pomorski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w wersji online.

Po zamieszczaniu piosenki na portalu You Tube wysyłano zgłoszenia drogą elektroniczną wraz z linkiem do piosenki. Z Bytowskiego Centrum Kultury wysłano zgłoszenia czworga podopiecznych Mirosława Zahl. W kategorii 10-12 lat wzięły udział Magdalena Wantoch Rekowska z piosenką „Lubię spać” i Agata Kułakowska „Nie zapomnij”. W kategorii 13-15 lat Kacper Trzebiatowski z utworem „Lubię wracać do tych miejsc”, natomiast w kategorii od lat 16-20 Agata Żarska z piosenką „Dobranoc Panowie”. 

W dniu 7 lipca zebrała się komisja w składzie: Katarzyna Gilewicz, Dominik Madej oraz Janusz Łangowski, którzy wybrali z pośród nadesłanych internetowo utworów laureatów festiwalu. Wszyscy podopieczni z Bytowa zostali nagrodzeni.

Wyróżnienia zdobyli: Magdalena Wantoch Rekowska, Kacper Trzebiatowski i Agata Żarska. Natomiast GRAND PRIX zdobyła Agata Kułakowska.

W niedzielę, 12 lipca w Amfiteatrze na plaży OSiR w Człuchowie odbył się koncert laureatów, podczas którego nagrodzeni uczestnicy zaśpiewali na żywo i otrzymali nagrody. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

[ALERT]1594669524029[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz