Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 21.10.2021
Rzeczywistość roku 2020 dotknęła wielu branż, w tym salonów fryzjerskich. Bez możliwości wykonania usługi nie było tygodniami możliwości zobaczenia się z klientami, a tym samym osiągnięcia przychodu. Najbardziej stratne były małe studia jedno- lub kilkuosobowe, które opierały swoją działalność przede wszystkim na wizytach stałych usługobiorców. To właśnie dla nich konfrontacja z większymi graczami okazała się zbyt trudna. Najczęściej, ze względu na brak przychodów, zabrakło inwestycji w działania marketingowe, które po powrocie do standardów pracy w 2021 r., pomogłyby zyskać nowych klientów. Dodatkowy ruch wyrównałby nieco nasze straty i zapełnił kalendarz na kolejne miesiące pracy. Na jaki rodzaj marketingu postawić, by nie inwestować zbyt wiele, a zyskać ruch w biznesie?
15:30, 11.10.2021
Tylko do 18 października możesz zgłosić organizację niosącą pomoc kobietom, która wspólnie będziemy mogli wesprzeć w przyszłorocznej edycji akcji Pomagamy jak umiemy kobietom.
11:45, 05.10.2021
Kiedy świat zamykał się na okoliczność pandemii, wielu z nas wydawało się, że pewne gałęzie biznesu i gospodarki właśnie doczekały się swojego końca. W jaki sposób zorganizować koncert, na który nie mogą przyjść ludzie? Jak odbyć się ma impreza integracyjna, skoro nikt nie może być na sali tanecznej? W jaki sposób zorganizować karnawał czy grę zespołową, skoro zespól musi siedzieć zamknięty w domu i nie wolno mu nawet przyjść do miejsca pracy, nie mówiąc o miejscu na zabawę czy imprezę? Otóż okazało się to możliwe. Przyszłością branży eventowej na przykład stały się wydarzenia organizowane w formie online. I choć prędzej czy później nasza planeta wróci do normalnego funkcjonowania to z całą pewnością eventy integracyjne online pozostaną w ofertach najlepszych agencji.
09:00, 29.09.2021
1 października to Światowy Dzień Uśmiechu. Z tej okazji Rossmann organizuje webinar, jakiego jeszcze nie było. UŚMIECH ROBI DZIEŃ DOBRY to 6 godzin inspirujących spotkań, rozmów, wykładów i warsztatów, z których dowiemy się, jak dbać o szeroko pojęty fizyczny i psychiczny dobrostan. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na profilach społecznościowych Rossmanna w godzinach 11.00-17.00. Może wziąć w nim udział każdy, kto w codziennym życiu poszukuje pozytywnej energii, radości i harmonii – oczywiście bezpłatnie! 
12:58, 08.09.2021
Problemy z jedzeniem nie występują u zdrowych kotów. Zdecydowana większość mruczków chętnie zagląda do miski. Dlatego, gdy kot nie chce jeść, to powinien być to dla nas alarmujący sygnał. Absolutnie nie powinniśmy zignorować takiej sytuacji! Co robić, gdy kot stał się niejadkiem? Czy warto odwiedzić weterynarza? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym artykule!
00:34, 21.08.2021
Barcelona i Real Madryt w pierwszej kolejce pewnie wygrały swoje spotkania. Czy w najbliższy weekend będzie podobnie i faworyci potwierdzą przewidywania zakładów bukmacherskich? A może Real Madryt po raz kolejny przegra z Levante? Barca zagra za to na wyjeździe w Bilbao z niezwykle trudnym przeciwnikiem! Zapraszam na zapowiedź weekendu na boiskach La Liga.
22:05, 12.08.2021
Czwartek 5 sierpnia 2021 roku na zawsze zapisał się na kartach historii współczesnej piłki nożnej. FC Barcelona poinformowała, że nie stać jej na przedłużenie kontraktu z legendą klubu, czyli Lionelem Messim. Gdzie ostatecznie trafi Argentyńczyk i jak poradzi sobie Barca bez najlepszego piłkarza świata?
09:23, 23.06.2021
Każda firma musi pomyśleć o wyposażeniu niezbędnym do tego, aby pracownicy mogli właściwie wykonywać swoją pracę. Sprzęt biurowy pomaga w zarządzaniu obowiązkami i sprawia, że codzienne zadania przebiegają płynnie.
14:06, 26.05.2021
Dieta śródziemnomorska uznawana jest za jedną z najzdrowszych na świecie. Nic dziwnego, że jest tak popularna nie tylko w okolicach Morza Śródziemnego. Coraz częściej stosują ją ludzie na całym świecie i w różnych klimatach. Na czym polega fenomen tej kuchni i skąd tyle wigoru w tych, którzy żyją według zasad takiej diety?
14:46, 18.05.2021
Kiedyś dostęp do książek był ograniczony i nawet w bibliotekach wybór dostępnych pozycji nie był zbyt wielki. Dziś księgarnie internetowe, wydawnictwa i biblioteki miejskie regularnie proponują liczne tytuły, których jest zwyczajnie zbyt dużo, aby z każdym się zapoznać. Jak wśród tak wielu książek znaleźć historię, od której trudno się będzie oderwać? Jest na to kilka sposobów.
00:00, 27.04.2021
O występowaniu chorób współistniejących słyszy się głównie w powiązaniu z aktualną sytuacją epidemiologiczną. Choć dla wielu osób jest to nowy termin, nie oznacza to, że wielochorobowość nie występowała przed pandemią. Stan ten dotyczy w większości starszych ludzi, jednak wśród chorych nie brak również młodych osób. Dowiedz się, czym są choroby współistniejące i z czym się wiąże taki stan.
00:00, 21.04.2021
Tablety to bardzo delikatne sprzęty, które mogą ulec zniszczeniu podczas użytkowania. Mowa tu zarówno o takich zdarzeniach, jak stłuczenie szybki, zalanie czy zepsucie gniazda ładowania. Na rynku istnieją jednak ubezpieczenia stworzone z myślą o takich urządzeniach. Ile kosztuje i na czym polega ten typ ochrony?
09:20, 20.04.2021
Zastanawiasz się nad zmianą branży, a może planujesz swoją przyszłość i zależy Ci na rozwojowym kierunku? Z pewnością branża IT jest właśnie taka. Przede wszystkim ze względu na ogromne możliwości samorozwoju, awansu oraz mnogość dostępnych specjalizacji. Przekonaj się, dlaczego warto pracować w tej branży!
11:20, 06.04.2021
Uzyskaj nawet 3.000.000 zł. jednorazowego świadczenia rentowego! Tyle uzyskaliśmy dla jednego z naszych klientów. Decyzje i rekomendacje od klientów do wglądu w kancelarii. Nawet 30 lat od wypadku! Bez żadnych opłat wstępnych. Wynagrodzenie tylko za sukces!
00:00, 10.03.2021
Zabezpieczenie się przed koniecznością samodzielnego organizowania pomocy drogowej czy pokrycia szkód jest bardzo dobrym pomysłem, szczególnie w sytuacji, gdy planujesz długi wyjazd. Z tego powodu na rynku pojawiają się różnorodne polisy pozwalające na ochronę interesów właściciela pojazdu. Kiedy AC i assistance na godziny się opłaca?
REKLAMA