Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:20, 20.04.2021
Zastanawiasz się nad zmianą branży, a może planujesz swoją przyszłość i zależy Ci na rozwojowym kierunku? Z pewnością branża IT jest właśnie taka. Przede wszystkim ze względu na ogromne możliwości samorozwoju, awansu oraz mnogość dostępnych specjalizacji. Przekonaj się, dlaczego warto pracować w tej branży!
11:20, 06.04.2021
Uzyskaj nawet 3.000.000 zł. jednorazowego świadczenia rentowego! Tyle uzyskaliśmy dla jednego z naszych klientów. Decyzje i rekomendacje od klientów do wglądu w kancelarii. Nawet 30 lat od wypadku! Bez żadnych opłat wstępnych. Wynagrodzenie tylko za sukces!
00:00, 10.03.2021
Zabezpieczenie się przed koniecznością samodzielnego organizowania pomocy drogowej czy pokrycia szkód jest bardzo dobrym pomysłem, szczególnie w sytuacji, gdy planujesz długi wyjazd. Z tego powodu na rynku pojawiają się różnorodne polisy pozwalające na ochronę interesów właściciela pojazdu. Kiedy AC i assistance na godziny się opłaca?
16:39, 22.02.2021
Zlokalizowany na obrzeżach Trójmiasta Pruszcz Gdański dynamicznie się ostatnio rozwija. Powstają w nim nowe, ekskluzywne osiedla, a co za tym idzie rozwija się też szerokorozumiana branża usługowa. Za ten stan rzeczy odpowiada jedna firma: PB Szymichowski ? uznany i doceniony deweloper z ogromnym doświadczeniem. Obecnie zajmuje się budową Pruszcz Parku ? ekskluzywnego i tonącego w zieleni osiedla. Jak będzie ono wyglądać i co zaoferuje swym przyszłym mieszkańcom? Na to i inne pytania odpowiemy w niniejszym artykule.
14:13, 12.02.2021
Czy prezenty na Dzień Matki zawsze powinny być oryginalne? Od pewnego czasu panuje trend, polegający na prześciganiu się w nietypowych pomysłach na upominki. Tymczasem praktyka pokazuje, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. Klasyka zwykle trafia w gust osoby obdarowanej. Z nietypowymi voucherami i wydarzeniami bywa różnie. Jakie prezentowe klasyki na Dzień Matki są godne polecenia przede wszystkim? Zapoznaj się z krótką listą.
23:43, 11.02.2021
Trudno wyobrazić sobie prowadzenie działalności bez widoczności w sieci. O konieczności skutecznego reklamowania się w Google raczej nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać. Inaczej mają się sprawy w kwestii wydatków na szeroko pojmowany Search Engine Marketing. Jak uniknąć wyrzucania pieniędzy w błoto, a zarazem nie zamykać sobie drogi do sukcesu już na starcie? O tym opowiedzą fachowcy z agencji AFTERWEB.
10:49, 04.02.2021
Menadżerami zostają osoby o szczególnych predyspozycjach. Nie tylko wykazują się większą wiedzą i doświadczeniem (lub nawet stażem pracy w firmie), ale również inteligencją emocjonalną. Jednak tylko znajomość narzędzi wywierania wpływu na kilku różnych polach ma szansę powodzenia w długofalowej perspektywie.
00:01, 18.12.2020
Zakupy, porządki, przygotowanie wigilijnych potraw - lista rzeczy do zrobienia przed świętami jest długa. Warto jednak na chwilę zatrzymać się, a także podzielić się magicznymi chwilami i powalczyć o nagrody. Jak to zrobić? 
13:00, 14.12.2020
Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich? Nie wiesz, co podarować dziecku? Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych, jak i nieco starszych.
09:43, 03.12.2020
Zdejmujesz produkt z półki, skanujesz telefonem, pakujesz w to, co ci wygodnie, płacisz online i?wychodzisz. Proste i przyjemne, i ? co w dzisiejszych czasach jest atutem - bezpieczniejsze dzięki Rossmann GO, nowej funkcjonalności w aplikacji Rossmann PL.
09:19, 19.11.2020
Rację mają ci, którzy uważają, że nie można efektywnie prowadzić nawet najmniejszej firmy bez strony internetowej. Jednak obecnie nie wystarczy już jakakolwiek witryna, ale idealnie dopasowana do specyfiki danej branży i konkretnych wymagań przedsiębiorstwa.
08:35, 19.11.2020
Czasy, kiedy Netflix był jedyną platformą streamingową w Polsce, minęły bezpowrotnie. Co i rusz na nasz rodzimy rynek wchodzi coś nowego. Na początku było to HBO, teraz jest to także Amazon Prime Video. A już kilka innych, mniejszych i większych platform, szykuje się na podbicie rynku w Polsce. Ponieważ zaczynamy mieć już coraz więcej do wyboru i nie do końca wiemy na co się zdecydować - postanowiliśmy porównać wszystkie dostępne obecnie platformy streamingowe. Jeśli nie jesteście pewni, co wybrać i czy interesujący was tytuł jest na danej platformie - na Pinbook.pl znajdziecie informacje, gdzie obejrzeć daną produkcję. Sprawdźcie!
00:01, 16.11.2020
W obecnych czasach warto skupić się na własnym zdrowiu i budowaniu odporności. Warto jednak robić to w naturalny sposób. Idealnym sposobem jest miód. Jak go odpowiednio stosować by nie stracił właściwości?
00:01, 09.11.2020
Sezon jesienno-zimowy to trudny czas dla naszego organizmu. Zmienna pogoda - przenikliwe zimno, padający deszcz ? to wszystko sprawia, że jesteśmy podatni na infekcje. Jak się nie dać przeziębieniu? To proste, wystarczy jeść miód. Trzeba tylko wiedzieć jaki.
13:57, 19.10.2020
Już 16 października w Rossmannie startuje niezwykła akcja. Ponad 1400 kosmetyków do makijażu będzie przecenionych aż o 60%.
REKLAMA