Sport

Zamknij

Dodaj komentarz

XIII Trzebielińskie Biegi Przełajowe

C.K 20:00, 03.03.2020 Aktualizacja: 10:54, 04.10.2025
Skomentuj XIII Trzebielińskie Biegi Przełajowe

Gmina Trzebielino, Szkoła Podstawowa im. Sportowców Polskich w Trzebielinie oraz UKS Trzebielino zapraszają do wzięcia udziału w XIII Trzebielińskich Biegach Przełajowych organizowanych w ramach cyklu „Cross Festiwal”.

Zawody odbędą się na boisku przy Centrum Sportowo Rekreacyjnym w Trzebielinie 7 marca o godzinie 10.00. Zaplanowanych jest 10 kategorii wiekowych (rozpoczynając od rocznika 2012) na dystansie od 500 m do 3600 m w tym dwie open (mężczyźni i kobiety).

Zapisy w kategoriach open od godz. 9:00 w Biurze Zawodów, znajdującym się na terenie Centrum.

::news{"type":"see-also","item":"1976"}

::addons{"type":"alert"}

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Sprawa śmierci Stefana Sobisza UMORZONA!

Sprawa Umorzenia Zabójstwa Śp Stefana Sobisza pokazuje jak w służbach Pseudo Policji i Prokuratury w Bytowie od samego początku panuje Patologia i Korupcja .Nikt Normalny w to nie Uwierzy. Wiadomo komu na tym Zależało.😡

Marceli

19:48, 2026-03-27

Sprawa śmierci Stefana Sobisza UMORZONA!

To było wiadome od początku że umorzą . Grali tylko aby jak najdłużej trwało że coś robią.

W takim kraju żyjemy

18:45, 2026-03-27

Z POZYCJI SIŁY… RONDO zabierze im ogród i klientów

Nie dać się spławić pieniędzmi jak nie będzie zgody właściciela nic nie zrobią grają nie fair zastraszają i działają na psychikę jak oddacie to jest po was

Mieszkaniec

18:06, 2026-03-27

Rondo w centrum Bytowa coraz bliżej. Jest umowa!

Jak to nowe rondo będzie już gotowe to niech pociągną od ronda po dworzec Tory kolejowe, po co ludzie mają iść na pociąg pod górkę, to by była bardzo dobra inwestycja w przyszłość ja to wam mówię, wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.

Olek kapusta

17:39, 2026-03-27

0%