Zamknij
REKLAMA

Bytovia ma nowego specjalistę ds. reklamy

12:15, 22.02.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Bytovia Bytów ma nowego specjalistę do spraw reklamy. 23-letni Adrian Lass będzie odpowiedzialny za kontakty ze sponsorami oraz PR. Część kibiców zapewne miała już okazję go poznać, gdyż od kilku lat wspiera przeróżne inicjatywy klubowe.

– W klubie witamy kolejną osobę, która jest związana z regionem i ma w sercu Bytovię. Liczymy na pomoc Adriana, wierząc że to naprawdę dobry wybór. Ma już doświadczenie w tym zakresie, pomagając w podobny sposób lokalnemu klubowi na niższym szczeblu. Doceniając jego zaangażowanie i oddanie dla sprawy, postanowiliśmy, że zatrudnienie go w klubie może przynieść nam tylko same korzyści – powiedział wiceprezes, Przemysław Gawin.

Adrian Lass zza kulis wspierał wcześniej Bytovię Bytów m.in. w organizacji transportu dla kibiców na mecze wyjazdowe czy pomocy w akcjach promocyjnych klubu. Od roku pełni także posadę wiceprezesa w klubie piłkarskim "KS Urania Udorpie".

– Dziękuję całemu zarządowi za zaufanie, jakim mnie obdarzyli. Mam nadzieję, że podołam postawionemu wyzwaniu i wspólnymi siłami będziemy dążyć do jak najlepszych wyników i kolejnych pięknych chwil w klubie, którego barwy są bliskie memu sercu już od wielu lat – podsumował po nawiązaniu współpracy Adrian Lass.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

KrystianKrystian

2 0

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Powodzenia Adi! 13:31, 22.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%