Sport

Zamknij

Dodaj komentarz

Pierwsze zwycięstwo Czarnych Wilków w rundzie wiosennej

P.K 08:00, 18.03.2021 Aktualizacja: 05:06, 24.10.2025
Skomentuj Pierwsze zwycięstwo Czarnych Wilków w rundzie wiosennej

W meczu 22. kolejki 2 ligi Bytovia wygrała w Elblągu z miejscową Olimpią 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa w 86 minucie strzelił Piotr Giel. Dzięki temu zwycięstwu Bytovia awansowała na 12. miejsce w tabeli, oddalając się tym samym od strefy spadkowej.

Podczas meczu drużyna gospodarzy była bardzo zdeterminowana. Podczas spotkania padło aż 6 żółtych kartek, po 3 na zespół (Lewandowski, Witan, Kiełtyka – Bąk, Matheus Camargo, Lech). Obrońca Olimpii, Tomasz Lewandowski po drugiej żółtej kartce otrzymał także czerwoną.

W sobotę natomiast drugi raz w rundzie wiosennej zagramy przy Mickiewicza 13. Naszym rywalem będą Błękitni Stargard, którzy na pewno będą chcieli się zrehabilitować po wysokiej porażce podczas piłkarskiej jesieni, kiedy to “Czarne Wilki” zdominowały swoich rywali, wygrywając 4:1. Początek najbliższego domowego spotkania o godzinie 16:00.

(P.K)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Staroście Waszkiewiczowi skurczył się Powiat Bytowski

a to dziwne bo jakoś w najmłodszych klasach szkół podstawowych jest ostatnio zwiększona liczba uczniów niż zazwyczaj i więcej roczników klas I i II hm....jest np 5 klas pierwszych i drugich zamiast 4 jak zawsze oraz szkoły prywatne wyrastające jak grzyby po deszczu uczące głównie matematyki, polskiego i angielskiego 🤣a oprócz tego horrendalny wręcz patologiczny popyt na korepetycje

xd

19:03, 2026-05-18

Staroście Waszkiewiczowi skurczył się Powiat Bytowski

A czemu staroście do tego stanu doszło? Odpowiedz jest prosta bo rządzi platforma a platforma to same zło ja to wam mówię, wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.

Olek kapusta

18:58, 2026-05-18

Staroście Waszkiewiczowi skurczył się Powiat Bytowski

w nic temu beztalenciu nie wierze. Absolutnie nie potrafi zarządzać przychodami i wydatkami. Kłamie, olewa potrzeby mieszkancow. Twierdzi, ze ma wszystko pod kontrolą, po czym ucieka przed problematycznym śniegiem na wakacje do Azji. Nie ma pracy, jest syf coraz większy. Gdyby tylko rządziła osoba, ktora się na tym zna, ale nie było wyboru. PeOwiec

tdj

18:46, 2026-05-18

Ciężarówka wypadła z drogi. Kora na poboczu!

*%#)!& jeden - kapusta - kierowca był trzeźwy , po co się pocisz pisząc te bzdury ? Zamów wizytę u lekarza może na starość ulży i do szkoły nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

Bytowiak

12:45, 2026-05-18

0%