Pierwsza przegrana w rundzie wiosennej

07:59, 06.04.2021 P.K Aktualizacja: 07:59, 06.04.2021
Skomentuj

W meczu 25. kolejki eWinner 2 ligi Bytovia Bytów przegrała z Garbarnią Kraków 1:2. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił Maciej Kozakowski. Dla drużyny naszych przeciwników, punkty zdobyli Jakub Górski i Jakub Kowalski. Jest to pierwsza przegrana bytowskiego zespołu w rundzie wiosennej.

Bramka cieszy, jednak w ogólnym rozrachunku niestety nic ona nam dzisiaj nie dała – powiedział po spotkaniu strzelec jedynej bramki dla Bytovii, Maciej Kozakowski.

Mecz był bardzo wyrównany. Pierwszą bramkę dla Bytovii Kozakowski strzelił już w 11. minucie i prowadzenie Czarnych Wilków utrzymywało się aż do końca pierwszej połowy. Niestety, w drugiej części meczu goście grali znacznie bardziej dynamicznie i w ciągu zaledwie 7 minut, padły dwie bramki. Górski strzelił bramkę w 59 minucie, a Kowalski w 66 minucie.

- Nie ukrywam, że jesteśmy rozczarowani wynikiem. Składa się na to wiele czynników. Na pewno nie możemy tracić takich bramek, ale nie mam pretensji do chłopaków, gdyż dali z siebie wszystko. (...) Zespół musi zebrać doświadczenie, zdaje sobie sprawę, że takie spotkania będą się zdarzały - powiedział trener Kamil Socha na pomeczowej konferencji.

Najbliższy mecz Czarne Wilki rozegrają już w najbliższą niedzielę o godzinie 13:00. Będzie to mecz wyjazdowy ze Śląskiem Wrocław. Trzymamy kciuki za jak najlepszy wynik.