Sport

Zamknij

Dodaj komentarz

Pierwsza przegrana w rundzie wiosennej

P.K 07:59, 06.04.2021 Aktualizacja: 15:25, 02.10.2025
Skomentuj Pierwsza przegrana w rundzie wiosennej

W meczu 25. kolejki eWinner 2 ligi Bytovia Bytów przegrała z Garbarnią Kraków 1:2. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił Maciej Kozakowski. Dla drużyny naszych przeciwników, punkty zdobyli Jakub Górski i Jakub Kowalski. Jest to pierwsza przegrana bytowskiego zespołu w rundzie wiosennej.

 

Bramka cieszy, jednak w ogólnym rozrachunku niestety nic ona nam dzisiaj nie dała – powiedział po spotkaniu strzelec jedynej bramki dla Bytovii, Maciej Kozakowski.

Mecz był bardzo wyrównany. Pierwszą bramkę dla Bytovii Kozakowski strzelił już w 11. minucie i prowadzenie Czarnych Wilków utrzymywało się aż do końca pierwszej połowy. Niestety, w drugiej części meczu goście grali znacznie bardziej dynamicznie i w ciągu zaledwie 7 minut, padły dwie bramki. Górski strzelił bramkę w 59 minucie, a Kowalski w 66 minucie. 

- Nie ukrywam, że jesteśmy rozczarowani wynikiem. Składa się na to wiele czynników. Na pewno nie możemy tracić takich bramek, ale nie mam pretensji do chłopaków, gdyż dali z siebie wszystko. (...) Zespół musi zebrać doświadczenie, zdaje sobie sprawę, że takie spotkania będą się zdarzały - powiedział trener Kamil Socha na pomeczowej konferencji.

Najbliższy mecz Czarne Wilki rozegrają już w najbliższą niedzielę o godzinie 13:00. Będzie to mecz wyjazdowy ze Śląskiem Wrocław. Trzymamy kciuki za jak najlepszy wynik.

 

(P.K)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Edukacja zdrowotna! Paweł Biernacki OCENIA!

Ten przedmiot powinien od dawna być obowiązkowy ! Ale propaganda PIS-u, Konfiarzy i części kleru razem z TV-R******** rozpętały nagonkę na ten przedmiot i namawiały na wypisywanie dzieci z tego przedmiotu ! Wiecie dlaczego ? Dlatego żeby z tych dzieci wyrósł ciemny lud, bo ciemnotą łatwiej sterować, co zresztą dzisiaj widać po zachowaniach ludzi ogłupionych propagandą ! Proszę sobie dokładnie przeczytać jakie zagadnienia obejmuje ten przedmiot, i dopiero póżniej zabierać głos !👍

Viking

13:10, 2026-04-12

Edukacja zdrowotna! Paweł Biernacki OCENIA!

Panie Dyrektorze, w dobre intencje tow. ministry (ministrzycy) Nowackiej nie chce mi się wierzyć. Okoliczności wprowadzenia do szkól nowego przedmiotu sklaniają do przypuszczenia, że zdrowie naszej młodzieży wcale nie jest priorytetem obecnej władzy. Jest wręcz odwrotnie. Lewacka ideologia jest jedynym, co intereseju obecne tzw. ministerstwo edukacji. Ps NORMALNA edukacja zdrowotna z elementami pierwszej pomocy powinne być wprowadzone NATYCHMIAST.

z Bytowa

13:02, 2026-04-12

Nad Jeziorem Jeleń wycięto drzewa. Czytelnik alarmuje

A co się dzieje z scietym drwem? Są jakieś zweryfikowane niezależnie dane? Prawdziwe dane, sprawdzone dane? - Odpowiadam; NIE

Wernyhora

23:36, 2026-04-11

Nad Jeziorem Jeleń wycięto drzewa. Czytelnik alarmuje

Haaahhhaaaa! Akurat te 3 drzewa obok tej knajpy były chore, a reszta nie! Baaaardzo ciekawe, kto zlecił wycinkę i za ile? I komu? I za co?

Mariola

23:29, 2026-04-11

0%