Zamknij
REKLAMA

Sportowe urodziny Stanisława Majkowskiego - 66 okrążeń na 66 lat [ZAPOWIEDŹ]

09.30, 21.11.2022 P.K. Aktualizacja: 09.35, 21.11.2022
Skomentuj fot. mat. organizatora
REKLAMA

Jeden z najbardziej zapalonych biegaczy w powiecie - Stanisław Majkowski - zaprasza na swoje 66. urodziny. Podobnie jak w ubiegłym roku, zamierza uczcić je na sportowo, w biegu na 66 okrążeń. Impreza zaplanowana jest na 17 grudnia. Przyłączyć się może każdy, gdyż organizator nie przewiduje limitu wiekowego. Nie wymaga nawet ukończenia całego biegu!

- Bieg organizuje, bo nie znam lepszego sposobu na spędzenie urodzin dla nałogowego biegacza. Ja, jako jubilat planuje pokonać 66 okrążeń, czyli zrobię 26,4 km, ale bieg jest dla każdego. Tu nie ma limitów wiekowych, kilometrów zadanych do przebiegnięcia. Nie ma także narzuconego tempa. Można pokonać ze mną dowolną liczbę okrążeń - zaprasza Stanisław Majkowski.

Dowolna jest również technika i styl pokonywania trasy. Może to być bieg, marsz, a nawet spacer - ważne, aby bez kijków. Start zaplanowany jest na godzinę 11:00. Można się także przyłączyć do biegu między godziną 11:00 a 13:30. Przewiduje się, że wszystkie osoby zgłoszone/zapisane, które pokonają minimum 1 okrążenie, otrzymają piernikowy medal i kaktusa.

Impreza odbędzie się na Stadion Lekkoatletycznym w Bytowie. Celem biegu jest upowszechnianie rekreacji ruchowej i aktywnego wypoczynku w czasie weekendu. Wstępnie przygotowano 30 miejsc. Zapisy trwają - wszyscy zainteresowani mogą zgłosić swój udział TUTAJ

[ZT]7942[/ZT]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%