Zamknij

Dodaj komentarz

Strażacy się szkolili

17:32, 11.04.2019 Aktualizacja: 03:07, 17.10.2025
Skomentuj

Pomimo wielu interwencji, co zostało udowodnione chociażby w sprawozdaniu z pracy Straży Pożarnej w 2018 roku, przedstawiciele jednostek z terenu gminy Bytów wzięli udział w specjalistycznych ćwiczeniach.

W środę, 10 kwietnia w siedzibie Leśnictwa Nadarzyno odbyły się ćwiczenia pod kryptonimem ,,Niedarzyno 2019". Wśród obecnych było 16 zastępów Straży Pożarnej z:



  • Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie

  • Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chojnicach

  • Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku

  • Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Człuchowie

Dodatkowo, w ćwiczeniach wziął udział ,,Pluton pożar" złożony z:



  • Osp Czarna Dąbrówka

  • Ochotnicza Straż Pożarna w Parchowie

  • Ochotnicza Straż Pożarna w Borzyszkowach

  • OSP Niedarzyno

  • Ochotnicza Straż Pożarna w Kołczygłowach

  • OSP Niezabyszewo

  • Samochód operacyjny ze zbiornikiem 13 tysięcy litrów

Głównym celem ćwiczeń było dostarczenie wody do miejsca pożaru przy użyciu systemu przepompowywania i przetłaczania. Dodatkowo wykorzystano śmigłowiec gaśniczy, który dokonał sześciu zrzutów, a także drona należącego do Nadleśnictwa Bytów, który pomógł w lokalizacji pożaru.

Ćwiczenia odbyły się na polecenie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku. W powołanym sztabie kryzysowym znaleźli się przedstawiciele PSP oraz Nadleśnictwa Bytów.

Cezary Kawecki
[email protected]
tel. 785 326 592

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

POWIAT BYTOWSKI. Kronika policyjna (3–6 listopada)

Zawsze ale to zawsze mówię i mówić będę i to do znudzenia mówić będę, piłeś proszę błagam nie jedź zamów taxi, wyrusz parę minut wcześniej, spiesz się powoli a zdążysz, powtarzam zdążysz do celu bezpiecznie ja to wam mówię, wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.

Olek kapusta

14:04, 2025-11-08

POWIAT BYTOWSKI. Kronika policyjna (3–6 listopada)

Na zdjeciu VW T3 produkowany w latach 1978-1992. Więc w artykule błędnie podano model pojazdu i rocznik. W 1968r produkowany był VW T1.

Volkswagen

13:02, 2025-11-08

RUSZA budowa mieszkań komunalnych w Bytowie

To może należało wybrać innego wykonawcę który może zdąży wybudować te cztery bloki w terminie. Warunek cena dla gminy nie ma tu znaczenia bo środki idą z budżetu państwa. Jedynie gmina by straciła na wyższym Vacie ale to byłoby mniej niż dokładać 4 bańki. Chciałabym wiedzieć dlaczego tak długo zwlekano z podpisaniem umowy że teraz zagrożony jest termin?

Leszek

09:29, 2025-11-08

NAĆPANY 36-latek woził ciężarówką piasek

Wiózł piasek do żwirowni. Hmmm ciekawe zawsze myślałem ze to w drugą stronę działa. Ale jak widać ibytow jak zwykle w formie.

Szok

18:33, 2025-11-07

0%