Rozgrzane wnętrze autobusu, duszno i podróż, po której pasażerowie wysiadają zlani potem. Tak wyglądało jedno ze zgłoszeń, jakie trafiło do redakcji w sprawie miejskich Byciobusów kursujących po Bytowie podczas piątkowego upału. Prezes PKS Bytów zapewnia jednak, że spółka nie ma zgłoszonej żadnej awarii klimatyzacji i apeluje, by takie sytuacje natychmiast zgłaszać.
Alkohol za kierownicą i na rowerze. Policyjny weekend
Odnośnie zdarzenia na trasie Dąbie-Gostkowo. Radiowóz, dwa wozy strażackie z PSP i oczywiście NIKOGO, kto kierowałby ruchem a droga kręta...
antek M.
11:27, 2026-06-24
Droga zarasta, znaki znikają w krzakach. ZDP odpowiada
Wy tu czepiacie sie kolegi Olka a nikt nie widzi co sie dzieje nad Jeleniem. Piątek nawiedzi, portki plażę i nie ma nikogo kto to uporządkuje,. Jelen wyglada jakby ktos o nim zapomnoal, a sezon w trakcie!
Wiesiu
11:11, 2026-06-24
WOJNA DOMOWA w Trzebiatkowej. Członkowie rodziny walczą
Proszę nie wyzywać mojej rodziny
Benek Pałbicki
08:36, 2026-06-24
„Jak w szklarni”. Pasażerowie skarżą się na UPAŁ
Ludzie sobie lubią pogadać , ale trochę prawdy w tym jest w tamtym roku klima działała w tym roku jest słabiej. Każdy wsiada i wysiada spędza najdłużej 20 minut w tym nagrzanym autobusie a kierowca nawet 13 godzin , zero szacunku dla pracownika ,a pan prezes na pewno klimę w biurze ma. Trochę empatii dla innych
Nikt
08:34, 2026-06-24