Po niespełna półtora roku pracy w Borzytuchomiu Agnieszka Ciszewska awansowała na stanowisko zastępcy wójta gminy. To kolejny krok w samorządowej karierze byłej urzędniczki gminy Czarna Dąbrówka, o której transferze do Borzytuchomia było głośno pod koniec 2024 roku.
::news{"type":"see-also","item":"16995"}
Urząd Gminy w Borzytuchomiu poinformował, że od kwietnia Agnieszka Ciszewska objęła stanowisko zastępcy wójta gminy. Jednocześnie nadal będzie pełniła funkcję sekretarza gminy.
- Powierzenie dodatkowej funkcji Zastępcy Wójta ma na celu zapewnienie sprawnej realizacji zadań administracyjnych oraz wsparcie Wójta Gminy w bieżącym zarządzaniu gminą - komentuje wójt gminy Borzytuchom Jarosław Garbicz.
Jak podkreślono w komunikacie, Agnieszka Ciszewska posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w administracji samorządowej, a zmiana nie wpłynie na dotychczasową organizację pracy urzędu ani sposób obsługi mieszkańców.
Przypomnijmy, że wcześniej przez około 14 lat była związana z Urzędem Gminy w Czarnej Dąbrówce, gdzie odpowiadała m.in. za pozyskiwanie środków unijnych. Z końcem 2024 roku odeszła z urzędu i została sekretarzem gminy Borzytuchom. W lokalnych komentarzach pojawiały się wówczas spekulacje, że liczyła na objęcie funkcji zastępcy wójta. Teraz ten scenariusz właśnie się spełnił.
Olek kapusta 15:47, 07.05.2026
Bravo bravo bravissimo widać że uczciwa praca przyniosła efekt w postaci awansu aż serce się raduje że są na tym świecie jeszcze ludzie uczciwej pracy oby tylko były dalsze chęci do owocnej pracy na rzecz gminy, Sam człowiek zasuwał kiedyś po 12 a nawet i 16 godzin dziennie, oprócz terminu realizacji zamówienia na głowie jeszcze była jakość wykonywanej pracy, także wiem co to znaczy uczciwa i ciężka praca, dzisiaj mogę więc pouczać ludzi ja to wam mówię, wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.
Mirek07:39, 08.05.2026
jaka zmiana wizerunkowa, praca w urzędzie sluży:)
Krzysztof 13:12, 08.05.2026
Mirek przecież ona jest starsza od ciebie,daj spokój, zresztą co ty tam w Lęborku wiesz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Droga zarasta, znaki znikają w krzakach. ZDP odpowiada
Kąpielowa to droga powiatowa, czy się mylę? Bo jeśli tak, to sposób w jaki łatna jest ta droga to katastrofa, dziury są zalewane smołą, zasypywane żwirem i po miesiącu droga wygląda tak samo. Zaś tydzień po pseudoremoncie żwir wsypany do dziur tylko strzela w inne auta... To samo tyczy się Bydgoskiej, gdzie średnio co tydzień wychodzi dziura głębokości 15 cm
Kąpielowa
12:41, 2026-06-23
Droga zarasta, znaki znikają w krzakach. ZDP odpowiada
A co z drogą Rokity , Jasień,Soszyca,Pomysk Mały??? Przecież tam jest tragedia jeżeli chodzi o odrosty!!!
Kierowca
11:50, 2026-06-23
Śmiertelne potrącenie 15-latki w Lipnicy
....przemęczona po dyżurze pani pielęgniarka....
Kl
11:32, 2026-06-23
Droga zarasta, znaki znikają w krzakach. ZDP odpowiada
Brak nadzoru nad ludźmi, którzy wycinają i wykaszają pobocza. W tygodniu rano pod sklepem z alkoholem spotkałem samochód służby drogowej, a w sklepie kto? Pan majster Orłowski z Niezabyszewa z czteropakiem piwa w kolejce do kasy. O czymś to świadczy
Obserwator
10:55, 2026-06-23