Zamknij
REKLAMA

Choinki i bilety do kina za oddanie krwi? Taka akcja odbyła się w Parchowie!

12:52, 29.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Parchowie we współpracy z Bytowskim Centrum Kultury, Nadleśnictwem Lipusz oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Słupsku zorganizowali niecodzienną akcję. Tym razem oprócz pysznych czekolad na honorowych krwiodawców czekały dodatkowe upominki. 

Każdy dawca, oddający krew w krwiobusie w Parchowie otrzymał od nadleśnictwa voucher na choinkę, którą będzie można nieodpłatnie odebrać przed świętami w siedzibie nadleśnictwa lub w wybranych leśniczówkach. Ponadto wszystkie osoby, które zdecydowały się na oddanie krwi otrzymały voucher do bytowskiego kina Albatros na dowolny film.

- Regionalne centrum krwiodawstwa i krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku potwierdziło pobranie w ramach ekipy wyjazdowej 8,1 litra krwi. Łącznie zgłosiło się 18 dawców z gminy Parchowo. Dziękujemy partnerom za okazane wsparcie w postaci biletów do kina "Albatros" oraz voucherów na choinki - informują przedstawiciele Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Parchowie.

Zbiórka krwi odbyła się w sobotę przed Zespołem Szkół w Parchowie. Miejmy nadzieję, że w przyszłości uda się przeprowadzić podobne akcje. 

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%