Zamknij
REKLAMA

Szeroka będzie oznaczona

13:00, 04.10.2019 | C.K
Skomentuj
REKLAMA

W dwóch miejscach na wysokości ulicy Szerokiej w Bytowie brakuje podstawowych oznaczeń, jakimi są ulicowskazy. Kierowcy przyjeżdżający do miasta mogą z tego powodu mieć kłopoty w odszukaniu miejsca docelowego. Niebawem sprawa powinna się rozwiązać.

Ulica Szeroka w Bytowie jest szczególnie słabo oznakowana, co wpływa na problemy lokalizacyjne dla przyjezdnych. Pojawiają się one przede wszystkim w okolicy skrzyżowań, które nie są odpowiednio oznakowane. Chodzi o skrzyżowanie ul. Kochanowskiego z ul. Szeroką, a także skrzyżowanie ul. Szerokiej i ul. Ogrodowej.

Radny Rady Miejskiej, Stanisław Borzyskowski zawnioskował do bytowskiego urzędu o oznakowanie tych odcinków. - Wykonanie i zamontowanie ulicowskazów pomoże kierowcom spoza Bytowa w odszukiwaniu tych ulic i szybszemu dotarciu do celu - wyjaśniał.

Znaki niebawem powinny pojawić się we wskazanych miejscach. - Brakujące ulicowskazy zostały zamówione i zostaną zamontowane w pasie tych dróg - odpowiedział zastępca burmistrza, Jacek Czapiewski.

[ZT]1561[/ZT]

[ALERT]1570185446891[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA