Zamknij
REKLAMA

Piknik Przyjaźni w Czarnej Dąbrówce za nami! Tysiące złotych na rehabilitacje Rafała! [FOTORELACJA]

10:52, 22.06.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę na placu rekreacyjnym w Czarnej Dąbrówce odbył się organizowany przez Gminne Centrum Kultury i Biblioteka, Stowarzyszeniem ?Siła Dębu?, i sołectwo Czarna Dąbrówka Piknik Przyjaźni. Impreza miała charakter charytatywny - została zorganizowana, aby pomóc 20-latkowi z Czarnej Dąbrówki, który uległ wypadkowi samochodowemu. 

Rafał, wracając z próbnej matury, wpadł w poślizg. Na skutek zdarzenia zjechał na pobocze, dachowała oraz uderzył w drzewo. Choć chłopaka udało się uratować, skutki okazały się bardzo poważne - uraz czaszkowo-mózgowy. Rehabilitacja Rafała jest bardzo kosztowna.

[ZT]4271[/ZT]

- Podczas pikniku bawiliśmy się, zbierając pieniądze na rehabilitację Rafała! Przy pomocy cudownych społeczników, a było ich wielu, udało nam się zebrać 6700 zł - relacjonują przedstawiciele Gminnego Ośrodka Kultury.

Na uczestników pikniku czekały m.in. pokazy wojskowe, tor monster-trucków, zamki dmuchane, wielkie bańki mydlane, a także strzelnica, loteria fantowa i licytację. Osoby chcące wesprzeć rodzinę w rehabilitacji mogą także wpłacić pieniądze w internetowej zbiórce TUTAJ

[FOTORELACJA]104[/FOTORELACJA]

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%