Zamknij
REKLAMA

Spotkanie dzielnicowego z uczniami w gminie Parchowie

15:29, 27.09.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Dzielnicowy gminy Parchowo w piątek spotkał się z uczniami w Zespole Szkół w Parchowie oraz przedszkolu w Żukówku. Pierwszoklasiści otrzymali od policjanta opaski odblaskowe. Uczniowie rozmawiali o tym, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię i korzystać z sygnalizacji świetlnej. Młodzież dowiedziała się również od mundurowych, jakie konsekwencje prawne może ponieść nieletni.

- Młodszy aspirant Łukasz Gillmeister w piątek odwiedził dzieci i młodzież w Zespole Szkól w Parchowie i przedszkolu w Żukówku. Uczniowie z policjantami rozmawiali na tematy związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię oraz poznały zasady stosowania się do sygnalizacji świetlnej - mówi sierż. sztab. Damian Chamier Gliszczyński, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Uczniowie klas pierwszych od dzielnicowego gminy Parchowo otrzymały opaski odblaskowe. Mundurowy przypomniał także o zasadach ostrożności w kontakcie z osobami obcymi oraz numerach alarmowych. Starsi uczniowie poznali zasady odpowiedzialności prawnej nieletnich za swoje czyny.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%