Zamknij
REKLAMA

Walne Zebranie Członków "Pojezierza Bytowskiego"

13:16, 30.09.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

W bibliotece gminnej w Trzebielinie odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie”. Na zebraniu m.in. podjęło uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdań zarządu, rady i komisji rewizyjnej za 2019 rok.

W ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Rybackiej Lokalnej Grupy Działania "Pojezierze Bytowskie" środki na ochronę, poprawę i odnowę stanu środowiska przyrodniczego, w tym operację na rzecz łagodzenia zmian klimatu trafią m.in. do Gmin Studzienice, Kołczygłowy, Trzebielino, Bytów czy Parchowo. Pieniądze te pozwolą na sfinansowanie inwestycji związanych z odnawialnymi źródłami energii i poprawą małej retencji w powiecie. Oczyszczony zostanie także staw w Tuchomiu.

Lokalna Grupa Rybacka „Pojezierze Bytowskie”  działa na rzecz rozwoju regionalnego i lokalnego, a w szczególności m.in. podnoszenia atrakcyjności obszarów rybackich, budowania wizerunku i promocji obszaru objętego działaniem stowarzyszenia, poprawy jakości życia w społecznościach lokalnych, ochrony wód i ich zasobów, różnicowania działalności gospodarczej na terenach rybackich, promowania konsumpcji ryb.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%