Zamknij
REKLAMA

Przestraszyła się ciężarówki. Uderzyła w drzewo [ZDJĘCIA]

10:18, 12.10.2019 | M.W.
Skomentuj
FOT. OSP TUCHOMIE
REKLAMA

Wypadek na drodze krajowej nr 20 w gminie Tuchomie. Ok. godz. 17.00 w piątek 11.10. kierująca fiatem punto zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. 19-latka została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Wejherowie. 

Kobieta odniosła liczne obrażenia, ale była przytomna. Wstępnie wiadomo, że na łuku drogi przestraszyła się samochodu ciężarowego, który jechał z naprzeciwka. Straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Do wypadku doszło pomiędzy Tuchomiem i Niezabyszewem.

[ALERT]1570868267909[/ALERT]

Na miejscu działały dwa zastępy strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu, strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. 

- Ponadto z uwagi na obrażenia zaistniałe w wyniku najechania na przydrożne drzewo na miejsce wypadku drogowego skierowane zostało również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - informuje OSP Tuchomie. - Działania strażaków polegały m.in. na wykonaniu niezbędnego dostępu do osoby poszkodowanej z wykorzystaniem narzędzi hydraulicznych, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i miejsca do lądowania dla helikoptera LPR. 

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bytowie zabezpieczyli wszystkie ślady. W tej sprawie prowadzone będzie śledztwo.

[ALERT]1570868228390[/ALERT]

 

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA