Kolejne wsparcie dla tuchomskich strażaków - tym razem na szczeblu lokalnym. Dzięki przyznanym środkom z Funduszu Sołeckiego, jednostka mogła sobie pozwolić na zakup dwóch ubrań specjalnych RAPTOR NXT, hełmu strażackiego Rosenbauer Heros Titan oraz opryskiwacza plecakowego STIHL SG 71 o pojemności 18 litrów. Strażacy nie kryli wdzięczności z okazanego im wsparcia.
- Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Tuchomia, którzy przekazali w ramach budżetu sołeckiego w 2021 roku środki finansowe na rzecz działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu. Dzięki przyznanym środkom znacznie zostanie podniesione bezpieczeństwo strażaków oraz sprawność prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych - mówi dh Damian Chamier Gliszczyński z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu.
[ZT]4652[/ZT]
Strażacy od lat są aktywnie zaangażowani w życie gminy. Przypomnijmy, że miesiąc temu odbyły się obchody 75-lecia działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu. Najpierw lokalna społeczność wraz z druhami i druhnami wzięli udział w uroczystej Mszy Świętej w kościele pw. Świętego Michała w Tuchomiu, a następnie strażacy przemaszerowali ulicami Tuchomia na plac przed remizę strażacką, gdzie odbył się wielki, rodzinny festyn!

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nietypowa AKCJA ratunkowa na zamarzniętym jeziorze
Czy ten "reporter" skonsultował z kimś ten tekst? Myślę że nie. Jeżeli przeczyta to miejscowy leśniczy to chyba będzie się śmiał przez tydzień. Głupoty wypisane w tym tekście to jakiś kabaret.
Mieszkaniec Łupawska
21:06, 2026-02-26
NOCNA AKCJA ratunkowa w Rokitach
Nie prawda, po decyzji lekarzy z lotnictwa na miejscu wydarzenia, senior nie poleciał tylko pojechał karetką do szpitala
Henio
20:31, 2026-02-26
Krzysztof Sławski ogłasza potężne pieniądze na kościoły
Co on jeszcze robi w sejmiku? Udało mu się? Nie wierzę. Na kościoły? Ja bym obiecywał kasę na 'uczciwość'.
Boguś
20:26, 2026-02-26
Na emeryturę po 24 latach. Pożegnanie dowódcy JRG
Odszedł, bo chciał, czy musiał? Bo to drugie często ostatnio ma w PSP miejsce...
Ciekawski...
14:27, 2026-02-26