Zamknij
REKLAMA

Fundusz Sołecki wsparł OSP Tuchomie

01:50, 16.09.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Kolejne wsparcie dla tuchomskich strażaków - tym razem na szczeblu lokalnym. Dzięki przyznanym środkom z Funduszu Sołeckiego, jednostka mogła sobie pozwolić na zakup dwóch ubrań specjalnych RAPTOR NXT, hełmu strażackiego Rosenbauer Heros Titan oraz opryskiwacza plecakowego STIHL SG 71 o pojemności 18 litrów. Strażacy nie kryli wdzięczności z okazanego im wsparcia.

- Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Tuchomia, którzy przekazali w ramach budżetu sołeckiego w 2021 roku środki finansowe na rzecz działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu.  Dzięki przyznanym środkom znacznie zostanie podniesione bezpieczeństwo strażaków oraz sprawność prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych - mówi dh Damian Chamier Gliszczyński z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu.

[ZT]4652[/ZT]

Strażacy od lat są aktywnie zaangażowani w życie gminy. Przypomnijmy, że miesiąc temu odbyły się obchody 75-lecia działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuchomiu. Najpierw lokalna społeczność wraz z druhami i druhnami wzięli udział  w uroczystej Mszy Świętej w kościele pw. Świętego Michała w Tuchomiu, a następnie strażacy przemaszerowali ulicami Tuchomia na plac przed remizę strażacką, gdzie odbył się wielki, rodzinny festyn!

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%