Zamknij

Dodaj komentarz

Umowa dotycząca remontu przejść dla pieszych przy szkole w Tuchomiu podpisana

. 23:18, 28.11.2021 Aktualizacja: 17:23, 16.10.2025
1 Umowa dotycząca remontu przejść dla pieszych przy szkole w Tuchomiu podpisana Gmina Tuchomie

Przed weekendem Wójt Gminy Tuchomie zawarł z przedstawicielem wyłonionego wykonawcy umowę na realizację zadania dotyczącego przebudowy przejść dla pieszych w miejscowości Tuchomie. Roboty zrealizuje Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Pani Danuty Frymark z Wierszyna za kwotę 289.295,96 zł brutto.

Zakres robót obejmuje wykonanie dwóch przejść w obrębie skrzyżowania drogi gminnej ul. Sportowej oraz ul. Ks. Jana  Hinza oraz jednego w ciągu drogi gminnej ul. Ks. Jana Hinza. Pracę remontowe zostaną zakończone najpóźniej latem przyszłego roku. 

- Na realizację przedsięwzięcia gmina otrzymała wsparcie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg – poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściach dla pieszych. Oferta złożona przez firmę Pani Danuty Frymark była najkorzystniejsza finansowo dla gminy. Druga zgłoszona oferta była niemal 90 tysięcy droższa - mówią urzędnicy.

To jednak niejedyna inwestycja tego typu aktualnie przygotowywana przez gminę. W przyszłym tygodniu poznamy wykonawcę przejść dla pieszych przy ul. Słonczej w Tuchomiu, a także w miejscowościach Modrzejewo i Tągowie. Prace mają polegać na wykonaniu wyniesionego przejścia dla pieszych z kostki betonowej, chodników/dojść, oświetlenia drogowego, elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego i oznakowania.

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

ojej ..ojej ..

1 0

podpisali umowę - tak bardzo się napracowali - a jak już robota zostanie wykonana to znowu będą zdjęcia.. nasi lokalni samorządowcy "PO"trafią 👎doskonale dopasować się do sytuacji - i będzie wyglądało jakby to oni sami zakasali rękawy i wylewali asfalt .... tymczasem gdy otwierają jakąkolwiek budowę to tylko szpadlem przesypią bezmyślnie jedną łopatę ziemi czy piasku ....
BUDOWA OTARTA 🤣 🙄 🤣 Bareja .... Bareja .... bajera 🤣

12:04, 29.11.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Aplikacja informowała mieszkańców… po czesku

była nadzieja .... wójt rezygnuje 🤣 ... a tu masz .... aplikację będą wymieniać na taką bez błędów - to takie typowe w samorządzie jak budowa drogi w Trzebielinie za Czechowskiego , w końcu samorząd(owcy) za nic nie odpowiada .... no może tylko za odebranie diety ... wtedy tak ! 🤣wtedy owszem tak !😮

i już

21:59, 2026-03-16

Śmierć w celi. Śledztwo ws. Miecznikowskiego

Jednego dilera mniej.

Kaszub

19:16, 2026-03-16

Aplikacja informowała mieszkańców… po czesku

Super, że próbują, testują i się nie poddają, by mieć stały kontakt z mieszkańcami. Brawo!

Czechu

16:44, 2026-03-16

Podszył się pod brata. Trafi za kratki?

Szkoda że ministrem sprawiedliwości nie jest pan Z on by wiedział jak dla takich delikwentów ułożyć dalsze życie a że teraz ministrem jest pan ż a nie pan z to dostanie ten delikwent taryfę ulgową bo rządzi platforma ja to wam mówię wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.

Olek kapusta

15:36, 2026-03-16

0%